Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Praca > Lidl rozdał prezenty swoim pracownikom. Wiemy, co znalazło się w paczkach dla dzieci
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 06.12.2023 15:01

Lidl rozdał prezenty swoim pracownikom. Wiemy, co znalazło się w paczkach dla dzieci

lidl-sklep-zakupy-klienci
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Pracownicy sieci Lidl mogą liczyć na różnego rodzaju benefity. Umowa o pracę na minimum 12 miesięcy, prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę, owocowe i warzywne przekąski czy bony okolicznościowe – to wciąż nie wszystko. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia wydłużają tę listę.

Lidl przygotowuje prezenty na Boże Narodzenie

Przed świętami Bożego Narodzenia pracownikom przekazywane są prezenty lub bony, natomiast dzieciom pracowników paczki świąteczne. Uznaniem cieszy się także program „wyprawka dla pierwszoklasisty” i „wyprawka dla maluszka” – informuje Lidl na swojej stronie internetowej. 

W dobie internetu każdy może podpatrzeć, co tym razem Lidl sprezentował najmłodszym. Do sieci trafiły bowiem filmiki z otwierania paczek.

Ważny komunikat PKO BP. Dotyczy nie tylko klientów banku Padła szóstka w Lotto Plus. Mieszkaniec Częstochowy zgarnął milion złotych

Paczki świąteczne dla dzieci. Co dostały w tym roku?

Pani Joanna, pracownica Lidla, pokazała na platformie Tik Tok, jak wygląda paczka przeznaczona dla dzieci do drugiego roku życia (Lidl dostosowuje prezenty do wieku pociech). W środku znalazły się puzzle Świnki Peppy do ćwiczenia kolorów, remiza strażacka w walizce, kartonowa wieża do układania i mata wodna do rysowania. Filmik zebrał ponad 4 tys. reakcji i przeszło 100 komentarzy. Wśród nich znalazła się również wypowiedź osoby zatrudnionej w konkurencyjnej sieci, czyli w Biedronce.

Naprawdę przemyślana i ciekawa zawartość. U mnie w pracy tegoroczne paczki równie fajne. Biedronka pozdrawia i życzę dobrych utargów – napisała internautka.

Paczki dla pracowników sieci handlowych. Jak to wygląda?

Z komentarzy internautów zamieszczonych pod filmem kobiety możemy wywnioskować, że w tym roku pracownicy Lidla dostali z okazji świąt dwa miody i kupony do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o Carrefour, to jedna z komentujących zauważyła, że już od kilku lat sieć nie daje żadnych paczek. Natomiast Rossmann wręcza pracującym rodzicom bony w wys. 100 zł, a Kaufland prezentami obdarowuje samych pracowników (z wyłączeniem ich dzieci).