Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oddaje pieniądze za zakupy. Jest jednak pewien haczyk
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 03.04.2024 21:35

Biedronka oddaje pieniądze za zakupy. Jest jednak pewien haczyk

Biedronka
Fot. Agata Jaroszewska BiznesInfo

Biedronka zaskoczyła nową akcją promocyjną. W sklepach zamiast podwyżek cen, czekała informacja „darmowych zakupach”. Do kieszeni klientów wróci nawet 500 zł w formie voucherów do wydania na inne zakupy. Jakie są zasady promocji w Biedronce?

Biedronka zwróci pieniądze za zakupy, wyjątkowa promocja

Biedronka po Wielkanocy nie zwalnia tempa promocyjnego. Lidl i Kaufland mogą czuć się zagrożone najnowszą akcją skierowaną do klientów. Mowa nie tylko o ogłoszeniu tego, iż mimo powrotu 5 proc. VAT na żywność, ceny produktów na półkach sklepów sieci w cały kraju się nie zmienią.

Najnowsza promocja Biedronki dotyczy zwrotu pieniędzy za zakupy. Akcja “zakupy gratis” ma zachęcić do odwiedzenia sklepów i zrobienie zapasów w tygodniu poświątecznym. Zasady są jasne.

ZUS wypłaci pieniądze po zmarłym. Wystarczy wniosek

Nietypowa promocja Biedronki, jest mocno rozciągnięta w czasie

Biedronka zachęca do zakupów i obiecuje, że płacąc przy kasie, wszystkie pieniądze ponownie wrócą do kieszeni klientów. Wszyscy liczący na to, że kasjer wypłaci im gotówkę, będą rozczarowani. Sieć jasno deklaruje, iż środki zostaną zwrócone w formie voucherów do wykorzystania podczas innych zakupów.

ZOBACZ: Przeszedł na emeryturę w wieku 65 lat. Trudno uwierzyć, ile przelewa mu ZUS

- Wystarczy w tygodniu poświątecznym od wtorku do czwartku (02.04-04.04) albo od czwartku do soboty (4.04-06.04) zrobić zakupy na łączną kwotę 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, aby otrzymać 5 voucherów o wartości 100 zł każdy, a więc na łączną kwotę 500 zł - tłumaczy Biedronka w specjalnym komunikacie na temat promocji.

Odzyskasz od Biedronki pieniądze najwcześniej w wakacje

Trzeba jednak pamiętać, że vouchery od Biedronki zrealizować będzie można na specjalnych zasadach. To nie klienci będą decydować o tym, kiedy pomniejszą kwotę widoczną na rachunku w związku z posiadaniem specjalnego vouchera. Biedronka wyjaśnia, że ich zrealizowanie będzie możliwe od lipca do grudnia i to jeszcze w specjalnie wyznaczonych do tego tygodniach.

ZOBACZ: Ile zarabia radny a ile burmistrz? To nie są małe pieniądze

Kolejnym warunkiem, który umożliwi zrealizowanie promocyjnego vouchera od Biedronki podczas zakupów, jest osiągniecie minimalnej kwoty na rachunku. Na każdy miesiąc będzie można zrealizować tylko jeden voucher, a zakupy muszą osiągnąć wartość minimum 249 zł.

- Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych - dodaje Biedronka wyjaśniając zasady nietypowej promocji.

Źródło: biuro prasowe biedronki