Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zniżka na zakupy dla seniorów, skorzystały już miliony. Ten sklep warto odwiedzić
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.11.2023 22:48

Zniżka na zakupy dla seniorów, skorzystały już miliony. Ten sklep warto odwiedzić

Seniorzy
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Sieć sklepów Carrefour już od wielu lat oferuje specjalne zniżki dla seniorów. Jakiś czas temu zasady promocji zostały rozszerzone. Aby z nich skorzystać, należy odebrać specjalną kartę seniora. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Specjalne promocje dla seniorów

Seniorzy są grupą, którą najdotkliwiej dotykają problemy związane z wysokimi cenami w sklepach. Sieć sklepów Carrefour stara się wychodzić naprzeciw potrzebom osób starszych i oferuje dla nich stałą zniżkę. Karta Seniora to program, który powstał już w 2012 roku i dzięki niemu osoby mające powyżej 60 lat we wtorki mogły robić zakupy z rabatem w wysokości 10 procent.

Legalny sposób, żeby nie płacić abonamentu RTV. Kontrolerzy będą bezradni

Sieć sklepów Carrefour poszerza zasady promocji

Ostatnio Carrefour postanowił poszerzyć zasady tej promocji i od niedawna zniżka w wysokości 10 proc. dla osób powyżej 60 roku życia obowiązuje także w czwartki. - Wiemy z jakimi problemami i ciężkimi wyborami mierzą się obecnie seniorzy. Biorąc pod uwagę wysokość średniej emerytury, a także fakt, że znaczną część budżetu osób starszych stanowią leki, muszą oni wyjątkowo racjonalnie zarządzać swoimi wydatkami. Karta Seniora to jedyna w Polsce, stała akcja lojalnościowa, która pomaga osobom starszym w dobie kryzysu i wysokich cen, dokonywać potrzebnych zakupów z troską o budżet - podkreśliła Anna Borowska, Menedżer Działu Programów i Narzędzi Lojalnościowych.

Karta Seniora Carrefour. Jak ją odebrać?

Dzięki akcji związanej z Kartą Seniora, robiąc zakupy we wtorki i czwartki za minimum 50 złotych, otrzymuje się rabat do 10 proc. na kolejne zakupy i można go zrealizować w dowolnym dniu tygodnia, pokazując kasjerowi Kartę Seniora oraz e-Kupon rabatowy.

Aby otrzymać Kartę Seniora, należy wybrać się do sklepu Carrefour i Carrefour Market, następnie udać się do Punktu Obsługi Klienta i wypełnić specjalny formularz. Osoby mające powyżej 60 lat mogą skorzystać również z innych korzyści Akcji Antyinflacyjnej, takich jak chociażby promocje na produkty marki własnej, które są tańsze średnio o 30 proc. w porównaniu do marek konkurencyjnych.

Tagi: Zakupy Emeryci