Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka rozdaje za darmo. Zostało niewiele czasu
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 25.11.2023 15:09

Biedronka rozdaje za darmo. Zostało niewiele czasu

Sklep Biedronka
BiznesINFO

Zostały dosłownie ostatnie godziny, aby skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez Biedronkę. A jest na co polować - sieć rozdaje vouchery, dzięki którym klienci mogą zyskać aż 299 złotych!

Niezwykła promocja w Biedronce

Taka okazja jak w Biedronce zdarza się niezwykle rzadko. Jak donosi serwis superbiz.se.pl, w sklepach tej sieci można otrzymać voucher o wartości do 299 zł. Mowa zatem o niebagatelnej sumie.

Co jest dość ważne, w celu uzyskania vouchera należy zakupić ekspres do kawy Delta Q i skorzystać z karty Moja Biedronka bądź aplikacji mobilnej Biedronki przy zakupie. Voucher zostanie wtedy przyznany bez problemów.

Tyle zarabiają pracownicy Lidla. Znamy konkretne kwoty

Diabeł tkwi w szczegółach

Warto jednak zwrócić uwagę na to, jaki konkretnie ekspres kupujemy w Biedronce. W ofercie są bowiem dwa modele - jeden wart 299 zł, drugi zaś jest o 100 zł tańszy. Jak można się domyślić, vouchery mają wartość równą zakupionemu ekspresowi Delta Q, zatem kupując tańszy model nie dostaniemy oczywiście vouchera na 299 zł.

Vouchery mogą zostać wykorzystane podczas zakupów w Biedronce przez dwa tygodnie - od 27 listopada do 9 grudnia. W ramach jednej transakcji można wykorzystać tylko jeden voucher - w przypadku wartości 299 otrzymuje się 3 sztuki (2 warte 100 zł i 1 wart 99 zł), zaś za 199 zł otrzymuje się 2 sztuki (po 1 wartej 100 zł i 99 zł).

Termin goni

Osoby chętne do zakupu ekspresów i uzyskania voucherów muszą się jednak bardzo pośpieszyć. Ta konkretna oferta obowiązuje tylko do końca soboty 25 listopada lub do wyczerpania zapasów. Limit ekspresów, które można zakupić na jeden paragon wynosi 2.

źródło: superbiz.se.pl