Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już w poniedziałek. Biedronka ma dla klientów prawdziwy hit
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.11.2023 20:06

Zacznie się już w poniedziałek. Biedronka ma dla klientów prawdziwy hit

Biedronka
Iberion

Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe okazje tygodnia. Oferta będzie obowiązywała już od poniedziałku 27 listopada, a w gazetce promocyjnej znajdziemy wiele produktów, które warto kupić w związku ze zbliżającymi się świętami.

Nowa gazetka Biedronki

Biedronka w nowej gazetce oferuje różne torebki prezentowe, które z pewnością przydadzą się do zapakowania świątecznych prezentów. Za sztukę zapłacimy jedynie 1,99 zł. Kolejny hitowy produkt to wielofunkcyjny termorobot iCoook z akcesoriami, który będzie kosztował 1590 zł. Kubek w świąteczne wzory o pojemności 350 ml kupimy za jedyne 9,99 zł, formy do pieczenia za 16,99 zł, a silikonowe przybory kuchenne za 9,99 zł.

Legalny sposób, żeby nie płacić abonamentu RTV. Kontrolerzy będą bezradni

Wyjątkowe okazje w Biedronce

Różne akcesoria do dekoracji, takie jak między innymi kokardki, wstążki, zawieszki i śnieżynki kupimy za jedyne 7,99 zł, a rozetki i wstążki do dekoracji prezentów za 3,99 zł. W ofercie znajdziemy także kurtynę świetlną LED za 59,90 zł, różne wzory i kolory świeczek za 11,99 zł, girlandę z bombek za 12,99 zł, a łańcuch świetlny za 69,90 zł.

 

Jeszcze więcej promocyjnych cen

W gazetce znajdziemy także kubki świąteczne w kształcie piernikowego ludzika, skrzata lub renifera, które będą kosztowały 15,99 zł. Oferta będzie obejmowała także dekoracyjne podkładki na stół, które kupimy za 4,99 zł, ścierki kuchenne, za które zapłacimy jedynie 11,99 zł za dwie sztuki oraz idealne na zimowy napój szklanki termiczne za 16,99 zł.