Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Znany market budowlany zamyka sklep w polskim mieście. Szykuje się wielka wyprzedaż
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.05.2024 08:26

Znany market budowlany zamyka sklep w polskim mieście. Szykuje się wielka wyprzedaż

sklep budowlany
Fot. East News/Jakub Kaminski

Jeden z marketów znanej sieci budowlanych wkrótce zostanie zamknięty. W związku z tym, przygotowano gigantyczną wyprzedaż dla klientów. Trzeba się pospieszyć, bo asortyment bardzo szybko znika z półek. Przedstawiamy szczegóły.

Znana sieć budowlana zamyka sklep w Kielcach

Jak zauważa portal Interia Biznes, w ostatnim czasie pojawia się wiele informacji na temat zwolnień grupowych i zamknięcia kolejnych sklepów. Ostatnio okazało się, że popularna galeria handlowa Blue City w Warszawie ma poważne kłopoty finansowe. 

Teraz zostanie zlikwidowany jeden z marketów popularnej sieci sklepów budowlanych. Chodzi konkretnie o market Jula, który znajduje się w Galerii Echo w Kielcach. W związku z tym, sklep przygotował dla klientów niespodziankę.

Nawet 5000 złotych kary, przepisy mówią jasno. Mieszkańcy bloków muszą wiedzieć

Gigantyczna wyprzedaż w popularnym sklepie budowlanym

Z likwidacją sklepu zwykle wiąże się wielka wyprzedaż. Tak samo jest w tym przypadku. Market Jula w kieleckiej galerii handlowej przygotował obniżkę w wysokości 20 proc. na cały asortyment. Klienci mogą zaopatrzyć się w produkty do domu lub do ogrodu.

Warto zaznaczyć, że punkt będzie otwarty jeszcze do końca czerwca, ale lokalne media donoszą, że towar bardzo szybko znika ze sklepowych półek. Możliwe, że tuż przed terminem zamknięcia sklep wprowadzi kolejne obniżki na produkty, które jeszcze się nie sprzedały.

Market budowlany Jula zostanie zamknięty po 15 latach

Market Jula w galerii handlowej Echo w Kielcach jest jednym z 20 punktów popularnej sieci budowlanej w naszym kraju. Działał w tym miejscu przez 15 lat, ale już za kilka tygodni zakończy swoją działalność. 

Marka Jula powstała w 1979 roku i na samym początku zajmowała się sprzedażą pilarek drewna opałowego. Aktualnie ma w swoim asortymencie ponad 15 tysięcy narzędzi, maszyn i produktów do domu czy ogrodu.

Zobacz także: Ten przedmiot z PRL lądował na śmietnikach. Dziś płacą za niego nawet 8000 zł