Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Znalazła sposób na wakacje za darmo. Oszustwo z opaskami w Turcji
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 28.07.2023 11:34

Znalazła sposób na wakacje za darmo. Oszustwo z opaskami w Turcji

Turcja
East News

Każdy z nas inaczej spędza wakacje. Niektórzy lubią organizować cały wyjazd na własną rękę i spędzać go aktywnie, inni natomiast zdają się na biura podróży i zorganizowany wyjazd. Onet podaje, że pewna Brytyjka wraz z rodziną znalazła sposób, żeby jej cała rodzina mogła korzystać z all inclusive na wakacjach zupełnie za darmo.

Wakacje w Turcji

Powołując się na informacje przekazane przez “New York Post”, Onet informuje, że pewna Brytyjka raz z rodziną postanowiła oszukać jeden z hoteli i korzystać z dobrodziejstw oferty bez limitu za darmo. Roxanne Balciunas nagrała filmik na TikToku, w którym powiedziała, że korzystała z oferty all inclusive, chociaż nie wydała ani grosza.

52-letni mieszkaniec Gliwic stracił prawie 100 tys. zł. Pieniądze zostawiał w reklamówkach

All inclusive za darmo

39-letnia kobieta wraz z rodziną spędziła w czerwcu br. wakacje w luksusowym hotelu w Turcji. Na czas pobytu goście hotelowi otrzymali opaski, które gwarantowały jedzenie i picie bez ograniczeń. Miesiąc później kobieta ponownie postanowiła się tam wybrać, jednakże tym razem zatrzymała się w tańszej kwaterze, która znajdowała się niedaleko hotelu.

Już 300 mln zł trafiło na konta Polaków. Lepiej pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Ponownie wykorzystała opaski

Okazało się, że po pierwszym urlopie Brytyjka schowała opaski, które później ponownie wykorzystała na ostatnich wakacjach. Codziennie zakładała je sobie i dzieciom na rękę i korzystała ze wszelkich udogodnień. Wszystkim pochwaliła się na TikToku. „Nazwij mnie złodziejem, jak chcesz, ale cieszyłam się moim tygodniem darmowego jedzenia i picia” - napisała.

Internauci nie są zachwyceni tym pomysłem

W komentarzach pod filmem widać, że internauci są podzieleni pomysłem kobiety, jednak większości nie spodobało się takie zachowanie

Smutno mi, bo są ludzie, którzy naprawdę ciężko pracują na wakacje. Zaś osoby takie, jak ty, myślą, że mogą sobie bezkarnie oszukiwać system” - napisał internauta. „Jesteś złodziejką - masz tego świadomość?” - skomentowała jedna z użytkowniczek.