Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wygrał na loterii ogromne pieniądze, ale ich nie odebrał. Fortuna niedługo przepadnie
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 04.12.2023 19:47

Wygrał na loterii ogromne pieniądze, ale ich nie odebrał. Fortuna niedługo przepadnie

pieniądze, lotto
Pixabay/Iberion

Pewien mieszkaniec Florydy wygrał na loterii ogromną sumę pieniędzy, ale do tej pory się po nią nie zgłosił. Firma, która przeprowadziła losowanie przekazała, że wygrana bezpowrotnie przepadnie, jeśli nie odbierze jej w najbliższych dniach.

Mieszkaniec Florydy wygrał ogromne pieniądze

W czerwcu na Florydzie pewien klient na stacji benzynowej obstawił szczęśliwe numery. Udało mu się wygrać aż 44 mln dolarów, czyli po obecnym kursie - około 176 mln złotych. Co ciekawe, okazało się, że szczęśliwiec wcale nie cieszy się teraz wygraną i nie pławi się w luksusach. Jest to spowodowane tym, że nie odebrał swojej wygranej.

Waloryzacja świadczeń w 2024. O ile wzrosną emerytury Polaków?

Zwycięzca nie zgłosił się po wygraną

Losowanie było organizowane przez firmę Florida Lottery. Okazuje się, że szczęśliwiec nabył swój kupon 14 czerwca, ale do tej pory nie zgłosił się po swoją wygraną. Firma apeluje do wszystkich klientów, którzy w czerwcu brali udział w obstawianiu na stacji benzynowej Sunoco Express w Kissimmee na Florydzie o sprawdzenie, czy przypadkiem to nie oni są w posiadaniu wygranego kuponu.

Wygrana znowu może przepaść

Niestety, ale ta wielka wygrana może przepaść. Na jej odbiór zwycięzca ma już tylko tydzień, a po 11 grudnia nie będzie mógł tego zrobić. Co ciekawe, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. W sierpniu 2022 roku pewien szczęśliwiec zgłosił się po swoją nagrodę dosłownie w ostatniej chwili. Gracz z Michigan zapomniał, że wziął udział w losowaniu i swój kupon zostawił w samochodzie.