Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > To już ostatnie godziny. Biedronka znów zaszalała, klienci ruszą do sklepów
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.05.2024 09:40

To już ostatnie godziny. Biedronka znów zaszalała, klienci ruszą do sklepów

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka nie zwalnia tempa i kusi kolejnymi promocjami. Te obowiązujące od poniedziałku (13 maja) kończą się już dziś, dlatego warto nie zwlekać z zakupami. Do soboty w dyskoncie skorzystać można z wielu naprawdę atrakcyjnych okazji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na co warto więc zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Biedronka przygotowała kolejne promocje

Obowiązująca od 13 maja gazetka Biedronki znów naszpikowana została przeróżnymi ofertami promocyjnymi, które, niestety, kończą się już dzisiaj. Jutrzejsza niedziela jest tą niehandlową, dlatego też to ostatni dzwonek na zakupy i skorzystanie z rabatów. A wśród nich np. duża przecena na jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka - drugie opakowanie tańsze o 30 proc.

Portugalski dyskont wziął sobie za cel także osłodzenia nieco życia swoich klientów i zaproponował cukier (różnych marek), który w przypadku wzięcia trzech torebek kosztuje tylko 2,99 zł. Sklep zastrzega jednak, że limit dzienny to 30 opakowań. Aby skorzystać z okazji trzeba być posiadaczem karty Moja Biedronka.

Zapadła decyzja ws. abonamentu RTV. Spore zaskoczenie

Czas na zakupy w Biedronce tylko do soboty

Sobota to również ostatni dzień na to, by kupić taniej mleko UHT 3,2 proc. marki Mlekovita (1 l). W przypadku zakupu trzech kartonów, cena sztuki to tylko 2,45 zł. To oznacza, że obniżka wynosi aż 41 proc. w stosunku do ceny regularnej. Tu też jest jednak limit - 12 opakowań i także trzeba zeskanować kartę stałego klienta.

ZOBACZ: Action wyprzedaje towar za grosze. Termin mija już we wtorek, trzeba się spieszyć

Przechadzając się wśród półek warto zawiesić oko na borówkach amerykańskich w opakowaniu 500 g. Za wiaderko zapłacimy tylko 14,99 zł. Jeśli zaś ktoś jest fanem żółtego sera, dla niego atrakcyjna wydać się może promocja na ser Gouda marki Światowid. 1 kg z kartą Moja Biedronka kosztuje 16,99 zł.

Dziesiątki produktów w niższych cenach

Dla miłośników czegoś bardziej konkretnego Biedronka proponuje kiełbasy marki Morliny. Wszystkie wyroby tej firmy kupić można w promocji 1+1 (limit dzienny 2 produkty z kartą Moja Biedronka).

Cały czas trwa też promocja na paczkowane parówki i kabanosy Tarczyński. Drugi tańszy produkt dostaniemy za 1 zł, przy czym limit wynosi 6 opak. na jedną kartę MB.

Na koniec coś do przygotowania obiadu, a mianowicie olej rzepakowy Kujawski w opakowaniu aż 2 l. Jego cena została obniżona o 40 proc. i wynosi teraz 11,58 zł.

Źródło: Biedronka