Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Specjalna akcja Rossmanna. Rachunek mniejszy nawet o połowę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.05.2024 08:17

Specjalna akcja Rossmanna. Rachunek mniejszy nawet o połowę

Rossmann
Fot. materiały własne

Promocja w Rossmannie zaskakuje swoją formą. Sieć drogerii oferuje nietypowy sposób na to, by obniżyć należność widoczną na paragonie. Każdy może zmniejszyć swój rachunek nawet do 50 proc. Minimalna wartość obniżki wynosi 5 proc. Wyjaśniamy szczegóły promocji w ramach specjalnej akcji Rossmann Run.

Specjalna akcja w Rossmannie

Rossmann wyszedł z nietypową propozycją skierowaną do swoich klientów. Wszyscy chętni mogą zdobyć specjalny rabat na zakupy. Obniżka wartości zakupów dokonanych w drogerii nie nie jest mała. Niektórzy bez trudu zdobędą rabat wynoszący aż 50 proc.

Promocja w Rossmannie nie jest jednak typowa. Sieć zdecydowała się na specjalną akcję Rossmann Run. Aby zdobyć rabat trzeba będzie… się zmęczyć. Mowa o bieganiu. Liczba kilometrów bezpośrednio wpłynie na to, ile pieniędzy zostanie kieszeni klienta. Wyjaśniamy szczegóły.

Zacznie się już w środę. Dino zdeklasowało Biedronkę i Lidla, klienci oszaleją

Rabat za bieganie od Rossmanna

Na czym polega akcja Rossmann Run? Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż klienci mogą biegnąć nie tylko w głównym wydarzeniu stacjonarnie w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej, ale w całej Polsce. Sieć zachęca do aktywności i rozdaje rabaty nawet osobom, które nie mogą pojawić się 25 maja w stoli województwa łódzkiego. Po raz pierwszy można pobiec z aplikacją. Rabat pojawi się w formie vouchery dopiero po przebiegnięciu określonej liczby kilometrów. Sam start w formie zapisania się do biegu nie gwarantuje otrzymania zniżki na zakupy w Rossmannie.

ZOBACZ: Wydał 5 zł na zdrapkę, wygrał fortunę. Główna wygrana w Lotto

25 maja 2024 uruchom swoją aplikację Rossmann PL i przebiegnij dystans – od 1 do 10 km (to ty decydujesz, ile chcesz pobiec). Każdy pełen przebiegnięty kilometr to 5 proc. rabatu na zakupy w Rossmannie, co oznacza, że możesz zdobyć aż 50 proc. rabatu! - wyjaśnia Rossmann w specjalnym komunikacie.

To trzeba wiedzieć o Rossmann Run

Każdy uczestnik podczas zapisywania się musi wpłacić 5 zł na jedną z kilku wybranych wcześniej fundacji. Obowiązuje limit czasowy na przebiegnięcie 10 km w Rossmann Run. Wynosi jednak on aż 2 godziny, a więc oznacza to, że dystans można dosłownie przejść. Taka forma promocji w Rossmannie zachęci na pewno wielu klienta. Trzeba jednak pamiętać o jednym.

ZOBACZ: Przepracowała tylko jeden dzień w życiu. Niebywałe, jaką ma emeryturę

Wybiegany kupon rabatowy do Rossmanna nie jest nieograniczony. Sieć podkreśla, że ważny jest on jedynie do 31 maja 2024 r. oraz że wartość zakupów nie może przekroczyć 300 zł. Powyżej tej kwoty kupon się nie naliczy. Co więcej, klienci w ramach skorzystania z tej promocji nie mogą kupować m.in. wyrobów medycznych, alkoholu, kart podarunkowych, czy produktów do karmienia niemowląt.

Źródło: Rossmann