Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Legendarna marka powraca do Lidla. Sklep odwiedzą tłumy klientów
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 14.05.2024 16:05

Legendarna marka powraca do Lidla. Sklep odwiedzą tłumy klientów

Lidl
Fot. East News/Marek Bazak

Do Lidla już wkrótce powrócą legendarne produkty. Poprzednim razem sprawiły, że klienci walili do sklepów drzwiami i oknami. Tym razem będzie podobnie? Ceny zwiastują prawdziwą walkę.

Wyjątkowa okazja w Lidlu

Lidl codziennie kusi Polaków niskimi cenami. Te czasem okazują się aż nazbyt atrakcyjne — jak np. wtedy, gdy to pracownicy wykupili cały towar przed klientami. Tradycyjny asortyment to jednak nie wszystko, co sieć przygotowała dla swoich klientów w tym tygodniu. Już w czwartek, 16 maja, do sklepów powrócą produkty legendarnej marki, które poprzednim razem okazały się absolutnym hitem. Lidl może spodziewać się szturmu na swoje sklepy, a klienci powinni się pospieszyć.

Zobacz także: Termin minął, ale ZUS daje szansę. Trzeba się spieszyć, inaczej pieniądze przepadną

10 groszy z PRL może być warte fortunę. Koniecznie sprawdź szuflady

Ta oferta rozejdzie się błyskawicznie

Jeszcze w tym tygodniu Polacy będą mogli kupić w Lidlu walizki marki Wittchen. Takie produkty w sklepie przede wszystkim spożywczym mogą zaskakiwać, pamiętajmy jednak, że w placówkach tej sieci kupimy również kosmetyki, zabawki, artykuły do domu czy ubrania. Walizki Wittchen zresztą nie po raz pierwszy pojawią się w ofercie Lidla. Poprzednim razem klienci byli wniebowzięci nie tylko szerokim wyborem produktów tej marki, ale również niską ceną. W sklepach ustawiały się gigantyczne kolejki, a same walizki zostały wykupione w ekspresowym tempie. Ten scenariusz może się powtórzyć.

Ile kosztuje walizka Wittchen w Lidlu?

Wyjątkowe produkty będą dostępne w Lidlu już od czwartku, 16 maja. W ofercie będziemy mogli znaleźć walizki w czterech wariantach do wyboru, wszystkie o strukturze polikarbonu. Jak poinformowała sieć, walizki Wittchen cechuje  najwyższa odporność na uszkodzenia, ale również lekkość i elegancja.

Ile za taki luksus zapłacą klienci? Kuferek z nóżkami o wymiarach 22x28x15 cm i pojemności 10 l, dostępny w kolorze czarnym, kupimy już za 109 zł. To najtańszy produkt z oferty. Za większe modele o pojemności 32 l i wymiarach 55x37x20 cm lub 57 l i wymiarach 63x43x25 cm zapłacimy kolejno 149 zł i 169 zł.

Największa walizka dostępna w Lidlu pomieści aż 88 l. Walizka o wymiarach 75x50x28 cm będzie nas kosztować 189 zł. Niezależnie jednak od tego, jakiej walizki nam potrzeba w czasie urlopu, powinniśmy się pospieszyć. Walizki Wittchen w Lidlu nie będą czekać wiecznie!

źródło: o2.pl