Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Słynna firma otwiera pierwszy butik w Polsce. Wiemy, gdzie powstanie
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 18.04.2024 21:08

Słynna firma otwiera pierwszy butik w Polsce. Wiemy, gdzie powstanie

Bulgari
Fot. Wikimedia Commons/Downtowngal, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>

Warszawa staje się jeszcze bardziej pożądanym adresem dla miłośników luksusowych produktów, ponieważ wkrótce otworzy się w niej pierwszy butik marki Bulgari w Polsce. Wybór tej prestiżowej lokalizacji podkreśla rosnące znaczenie polskiego rynku dla światowych graczy z sektora luksusowych produktów.

Nowy symbol luksusu na warszawskim Placu Trzech Krzyży

Wkrótce na warszawskim Placu Trzech Krzyży pojawi się symbol włoskiego luksusu - pierwszy butik marki Bulgari w Polsce. Renomowany producent biżuterii, zegarków, galanterii skórzanej i perfum szykuje się do otwarcia swojego ekskluzywnego salonu w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w stolicy.

 

Czy brązowe jajka znikną ze sklepów? Rewolucja w supermarketach Popularna sieć handlowa zniknie z Polski. Co ze sklepami?

Luksus w samym sercu stolicy

Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, bowiem to właśnie tutaj, w zaciszu ulic Książęcej i Nowy Świat, już swoje butiki posiadają takie znane marki jak Zegna czy W. Kruk. Otwarcie butiku marki Bulgari na tej ekskluzywnej ulicy to wydarzenie, które z pewnością wzbudzi zainteresowanie miłośników luksusowych produktów.

ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w sklepach. “Dotyczy każdego Polaka i Polki”

Symbol elegancji i klasy

Bulgari, znany również jako Bvlgari, to włoski dom mody istniejący od 1884 roku. W 2011 roku większościowy udział w spółce nabyła Grupa LVMH, a rok później stała się właścicielem ponad 98% akcji, co umocniło jej pozycję na rynku luksusowych produktów. 

Marka oferuje nie tylko biżuterię i zegarki, ale także ekskluzywne torby, akcesoria skórzane oraz perfumy. Dodatkowo, jest właścicielem dziewięciu luksusowych hoteli, co potwierdza jej niekwestionowaną pozycję w świecie wysokiej klasy luksusu.