Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Rekordowa kumulacja w Eurojackpot. Wyniki losowania zaskakują, niecodzienna sytuacja
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 20.04.2024 11:20

Rekordowa kumulacja w Eurojackpot. Wyniki losowania zaskakują, niecodzienna sytuacja

Eurojackpot
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Takiej kumulacji w Eurojackpot jeszcze nie było! Po piątkowym losowaniu, 19 kwietnia, do zgarnięcia wciąż pozostaje rekordowa kwota. To jednak nie jedyna niespodzianka. Zaskakują również wyniki losowania. Sytuacja jest niecodzienna.

Pieniądze wciąż czekają

Eurojackpot to jedna z najpopularniejszych loterii w całej Europie. Wielka liczba uczestników oznacza także wielkie pieniądze do wygrania, ale obecna kumulacja to już naprawdę coś! Po piątkowym losowaniu, w którym ponownie nie padła główna wygrana, gracze mogą zgarnąć aż 500 milionów złotych!

Co ciekawe, być może w kolejnym losowaniu, typując dodatkowe numery, warto postawić na liczbę 1. To właśnie ta cyfra padła już szósty raz z rzędu! Jakie jeszcze liczby zostały wylosowane w piątek, 19 kwietnia?
 

Action zwariowało. Sieć przygotowała dla klientów wyjątkową ofertę

Wyniki piątkowego losowania Eurojackpot

Kolejne losowanie Eurojackpot za nami. W piątek, 19 kwietnia, główną wygraną oznaczały liczby: 8, 14, 21, 34, 36 oraz 1 i 2, jako dodatkowe numery. Nikt jednak nie miał takiego szczęścia, by trafić je wszystkie, co oznacza,  że pół miliarda złotych nadal jest w grze! Największa wygrana padła tym razem w Czechach. Do gracza trafiło ponad 22 mln złotych (5 125 789,50 euro)!
 

Eurojackpot - jak grać?

Zasady gry w Eurojackpot bardzo przypominają doskonale znane wszystkim Polakom Lotto. Kupując kupon powinniśmy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb. Również w tej grze wybór cyfr zależy od nas, możemy jednak postawić także na opcję chybił-trafił. Koszt jednego zakładu to 12,50 zł.

Eurojackpot pozwala na aż 12 wygranych różnego stopnia, zaczynające się od trzech trafień. Nagroda główna trafi do osoby, która poprawnie wytypuje wszystkie siedem wylosowanych liczb.

źródło: fakt.pl