Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Kupiła za 12 tys. zł rzeczy ze zwrotów. Zyskała znacznie większą kwotę
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.05.2024 15:16

Kupiła za 12 tys. zł rzeczy ze zwrotów. Zyskała znacznie większą kwotę

Iwona Marivo
Fot. TikTok/marivoiwona

Mało kto jest gotów na naprawdę duże ryzyko, a zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą pieniądze. Bohaterka programu “Zakup w ciemno” postawiła jednak wszystko na jedną kartę i kupiła za 12 tys. zł palety ze zwrotami. Gdy poznała ich zawartość, prawie oniemiała z zachwytu. Okazało się, że w środku są same skarby, za które teraz może zgarnąć na rynku wtórnym prawdziwą fortunę.

Wylicytowała palety za 12 tys. zł. W środku same skarby

Pani Iwona Marivo, znana jako przedsiębiorczyni i tiktokerka, nie tak dawno temu wzięła udział w programie TTV “Zakup w ciemno”. Kobieta nie pierwszy raz zdecydowała się zainwestować wielkie pieniądze, nie mając pewności co do opłacalności tego interesu. I choć wielokrotnie zdarzało jej się zanotować wielkie straty, tym razem miała ogromne szczęście.

W ramach licytacji bohaterka show wylicytowała dwie palety, które pierwotnie kosztowały 2 tys. zł. Pani Iwona zaciekle walczyła o nie z innymi handlarzami, aż w końcu wygrała targi, deklarując kwotę 12 tys. złotych. Od początku przeczuwała bowiem, że nie pożałuje swojej decyzji, a jej intuicja okaże się być nieomylna. W końcu, gdy doszło do rozpakowania palet, ich nowa właścicielka nie posiadała się z radości. 

ZUS wypłaci 1335 zł co miesiąc przez trzy lata. Mało kto o tym wie

Tiktokerka nie kryła radości. "Nic tylko się w tym kąpać!"

Palety wywalczone przez panią Iwonę miały wartość rynkową wynoszącą ponad 53 tys. złotych. W środku znajdowały się m.in. lodówki, suszarki, irygatory, masażery, lodówki kosmetyczne czy też elektroniczne nianie.

Dwie palety wypchane po brzegi. Nic tylko się w tym kąpać! - cieszyła się rozentuzjazmowana tiktokerka.

Jak dowiadujemy się z filmu zamieszczonego na platformie, część produktów przedsiębiorczyni zamierza szybko spieniężyć, co z pewnością bardzo jej się opłaci. Zawartość palet tak bardzo przypadła jej jednak do gustu, że wiele rzeczy zostawi sobie także na własny użytek.

"Zakup w ciemno" tylko w TTV

Program “Zakup w ciemno” można oglądać na kanale TTV od 1 marca br. W każdym odcinku grupa handlarzy ryzykuje, kupując palety pełne tajemniczych produktów.

Każdy odcinek pełen jest emocji, a widz ma okazję na bieżąco śledzić poczynania bohaterów, a także obserwować ich wzloty i upadki. Nieraz zdarza się, że w paletach znajdywane są markowe ubrania i droga elektronika, czasem jednak zapakowane produkty są praktycznie bezwartościowe.

Źródło: TikTok