Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Cenowy szał w Biedronce. Jest mało czasu na skorzystanie z oferty
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 25.02.2024 19:14

Cenowy szał w Biedronce. Jest mało czasu na skorzystanie z oferty

None

Wraz z początkiem nowego tygodnia, w Biedronce ruszają nowe promocje. Niektóre z nich będą dostępne tylko do środy, 28 lutego. Po co warto pobiec do sklepu? Sprawdzamy najnowsze oferty w super cenach.

Nowa gazetka Biedronki. "Od 2002 roku Biedronka tańsza niż Lidl"

Ostatnio o Biedronce mówi się wszędzie. Głównie z powodu wojny dyskontu z siecią Lidl, która zaczęła się od wysyłania słynnych SMS-ów i niemożliwych do zweryfikowania haseł. O Biedronce warto jednak mówić też z innych powodów, np. aktualnych promocji.

Tylko do środy klienci będą mogli kupić kabanosy Tarczyński w cenie 8,99 zł za 170 g lub 350 g za 14,99 zł. Do 28 lutego br. w promocyjnej cenie 23,99 zł zgarniemy również 825 g Nutelli.
 

Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Dzięki niej sporo zyskasz

Nowa gazetka Biedronki. Taniej do końca miesiąca

Jeszcze tylko przez cztery dni z ponad 20-procentowym rabatem w Biedronce kupimy schab wieprzowy bez kości. Za 12,99 zł kupimy również łopatkę wieprzową, a za pół kilograma mięsa Kraina Wędlin zapłacimy jedyne 5,99 zł - to aż 45% taniej!

W niskich cenach zaopatrzymy się również na dziale z chemią gospodarczą. Kapsułki do prania Vizir, wybrane rodzaje, kupimy już za 39,99 zł, a proszek Ariel, opakowanie 3,3 kilograma, dostaniemy już za 49,99 zł. Podobnie - czyli w atrakcyjnej cenie - kupimy papier toaletowy: 4 rolki papieru Renova kosztują teraz tylko 12,99 zł, a w wybranych Biedronkach znajdziemy również papier toaletowy Velvet z ekstraktem z aloesu - 24,99 zł za 24 rolki. Tylko do wtorku trwają też wielkie promocje w Action.
 

Nowa gazetka Biedronki. Torebkowy szał cenowy

Wyjątkowe oferty Biedronka przygotowała również na dziale z ubraniami. Tam już od jutra znajdziemy bieliznę Umbro - 2-pak męskich bokserek za 34,99 zł, a także 2-pak fig damskich, który kupimy już za 29,99 zł.

Dla najmłodszych znajdziemy także modową kolekcję z ”Psiego Patrolu”, w tym sukienki za 24,99 zł i piżamy za 29,99 zł. A jeśli rozglądamy się za torebką, nie musimy daleko szukać. W Biedronce znajdziemy aż 5 modeli małych torebek Puccini w cenie 99 zł za sztukę, a także plecak tej marki za 139 zł. W tej samej cenie zgarniemy również shopperki.

Powyższe zestawienie prezentujemy w trosce o klientów zagubionych w cenowym chaosie. Ten niedawno wytrącił z równowagi nawet znanego ekonomistę.

źródło: o2.pl