Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Dzięki niej sporo zyskasz
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 24.02.2024 08:36

Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Dzięki niej sporo zyskasz

Karta Moja Biedronka
Iberion

Biedronka nieustannie zaskakuje swoich klientów różnymi promocjami. Z większości ofert możemy skorzystać dzięki karcie Moja Biedronka. Jak się okazuje, w aplikacji mobilnej na klientów czeka pewna niespodzianka w postaci ukrytej funkcji, o której mało kto wiedział. O co dokładnie chodzi? Przedstawiamy szczegóły.

Karta Moja Biedronka oferuje wiele korzyści

Zdecydowana większość klientów popularnej sieci posiada kartę Moja Biedronka i nie wyobraża sobie zakupów bez niej. Wszystko to dlatego, że oferuje ona rozmaite promocje i zniżki, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. 

Z programu lojalnościowego mogą skorzystać dzięki tradycyjnej, plastikowej karcie lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ta druga opcja daje klientom jeszcze większe możliwości i posiada rozmaite funkcje ułatwiające zakupy.

Kontrole abonamentu RTV. W tych godzinach zapukają do drzwi

Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję

Aplikacja Moja Biedronka umożliwia klientom skorzystanie z jeszcze większej ilości zniżek. Posiada między innymi funkcję “shakeomat”, która polega co codziennym wylosowaniu dwóch spersonalizowanych promocji na różne produkty. Dzięki aplikacji nie musimy także nosić ze sobą plastikowej wersji karty, bo wystarczy, że przy kasie zeskanujemy kod z naszego telefonu, który w dzisiejszych czasach niemal każdy nosi zawsze ze sobą. Okazuje się, że program lojalnościowy ma pewną ukrytą funkcję, o której większość klientów nie ma pojęcia.

Zobacz także: Poszły sprawdzić, czy taniej jest w Biedronce czy w Lidlu. Odpowiedź zaskakuje

Co zrobić, by włączyć ukrytą funkcję? Wystarczy tylko kilka kliknięć w aplikacji

Ukrytą funkcję możemy znaleźć w aplikacji mobilnej i polega ona na dzieleniu się promocjami z rodziną czy znajomymi. Okazuje się, że możemy podzielić się zniżkami z maksymalnie dwiema osobami i współdzielić z nimi kartę Moja Biedronka.

Skorzystanie z takiego rozwiązania jest tak naprawdę banalnie proste. Wystarczy tylko uruchomić aplikację zainstalowaną na naszym telefonie, kliknąć ikonkę trzech kropek w prawym dolnym rogu i wybrać opcję “profil”. Następnie trzeba będzie kliknąć w “Wspólne Konto Moja Biedronka” i podać numer telefonu osoby, z którą chcemy dzielić się zniżkami.