Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Rossmann oszalał. Prawdziwe hity dla każdego i bez ograniczeń
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 23.02.2024 21:35

Rossmann oszalał. Prawdziwe hity dla każdego i bez ograniczeń

Rossman
East News/Arkadiusz Ziółek

Drogerie Rossmann postanowiły zaskoczyć swoich klientów nową ofertą. To konkurs, w którym każdy wygrywa. Żeby skorzystać z promocji nie trzeba spełnić żadnych warunków, wystarczy się… uśmiechnąć.

Świetne oferty w Rossmannie

Rossmann zmienia taktykę względem swojej aplikacji. Ta już wcześniej oferowała wiele przydatnych funkcji. Za jej pomocą klienci mogli odnaleźć produkty na sklepowych półkach, a także sprawdzić ich dostępność jeszcze przed wyruszeniem na zakupy. Aplikacja przypominała również o dostępnych promocjach — teraz niektóre z nich będą dedykowane specjalnie dla posiadaczy aplikacji. Ta pozostaje darmowa, dlatego nie powinno budzić to obaw klientów.

To nie jedyna nowość w Rossmannie. Sieć zasłynęła już z niezwykłych promocji po aferze woreczkowej. Teraz przedmiotem okazji będzie nasz uśmiech.
 

ZUS wypłaci 1200 zł co miesiąc przez trzy lata. Mało kto o tym wie

Rossmann oferuje ”Kupon za uśmiech”

Chociaż brzmi jak żart, sieć drogerii Rossmann zapewnia, że oferta jest jak najbardziej poważna. Aby skorzystać z najnowszych promocji wystarczy pobrać aplikację i uśmiechnąć się do aparatu. Na klientów czekają codziennie kupony, rabaty i niespodzianki.

Od wtorku 20 lutego na użytkowników aplikacji Rossmann PL (zarejestrowanych w Klubie Rossmann) czekają kupony rabatowe z bardzo atrakcyjnymi promocjami: 1+1, 2+1 lub 2+2, poinformowała sieć.

Kupony pojawiają się codziennie i każdego dnia możemy wykorzystać jeden z nich. Z promocji możemy skorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci.
 

Rossnący rabat dla stałych klientów

Promocje to z pewnością dobry sposób na uniknięcie wysokich cen — te mają znów wzrosnąć już po Wielkanocy. W Rossmannie rosną też promocje. Dzięki przystąpieniu do Klubu Rossmann Go możemy skorzystać z 5% rabatu. Ten dzięki akcji promocyjnej Rossnę może zwiększyć się do nawet 10%.

Warto jednak pamiętać, że oferta dotyczy zakupów samoobsługowych, przy płatności bezgotówkowej.

źródło: strefa biznesu