Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Praca > Biedronka zatrudni osoby bez doświadczenia. Pensja robi wrażenie
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.02.2024 15:16

Biedronka zatrudni osoby bez doświadczenia. Pensja robi wrażenie

Biedronka, pieniądze
Iberion

Biedronka właśnie ruszyła ze specjalnym programem. W ramach tej akcji poszukuje osób do pracy i co najciekawsze, nie wymaga od nich doświadczenia zawodowego. To świetna okazja dla osób, które są chętne do pracy i chcą zarobić spore pieniądze. Biedronka bowiem oferuje na start całkiem pokaźną sumę, ale trzeba spełniać odpowiednie wymagania.

Biedronka poszukuje pracowników

Biedronka właśnie wystartowała z wyjątkową akcją. W ramach programu Management Trainee Programme popularna sieć sklepów spożywczych poszukuje młodych menedżerów, którzy zostaną wyszkoleni przez ekspertów z dużym doświadczeniem. 

Ogromną zaletą tej oferty pracy jest to, że Biedronka kieruje ją do ludzi młodych, a dokładnie do absolwentów uczelni i studentów, którzy są aktualnie na ostatnim roku studiów. W zdecydowanej większości są to więc osoby bez większego doświadczenia zawodowego.

Burza w mediach. Polscy aktorzy okłamywani przez wpływową agentkę?

Praca w Biedronce? Takie trzeba spełniać wymagania

Jeśli ktoś chciałby ubiegać się o pracę, którą proponuje Biedronka, to będzie musiał spełnić odpowiednie wymagania. By zostać młodym menedżerem trzeba przede wszystkim być proaktywnym i otwartym na rozwój. Konieczne będą także umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Należy również być dyspozycyjnym od czerwca tego roku. Należy jeszcze dodać, że potencjalni pracownicy muszą być gotowi na ewentualną zmianę miejsca zamieszkania, bo Biedronka chce, by doświadczyli pracy w jednym ze sklepów sieci.

Zobacz także: Nadchodzą zmiany w składce zdrowotnej. Padła konkretna zapowiedź

Ile płaci Biedronka na start? Kwota robi wrażenie

Popularna sieć w ramach programu oferuje zatrudnienie już od czerwca bieżącego roku na okres następnych dwóch lat, na podstawie umowy o pracę. Jak się okazuje, Biedronka zapewnia na start pensję rzędu 8000 złotych brutto oraz szereg innych korzyści, takich jak premie czy chociażby prywatna opieka i karta Multisport. 

Naszą ambicją jest, aby Management Trainee Programme był najlepszą z możliwych propozycji rozpoczęcia kariery dla młodego człowieka - podkreśla menedżerka ds. szkoleń w Biedronce, Małgorzata Konopka.