Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wydał na kupon zaledwie 2 zł. Zgarnął ogromne pieniądze
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 10.05.2024 12:57

Wydał na kupon zaledwie 2 zł. Zgarnął ogromne pieniądze

kupony lotto
Fot. East News/Marek Bazak

Szczęście znów uśmiechnęło się do graczy Lotto. Tym razem w jednej z gier liczbowych padły dwie wygrane jednego dnia. Szczęśliwcy zgarnęli po 250 tys. złotych. Gdzie kupiono zwycięskie losy?

Jednocześnie zgarnęli dwie wielkie wygrane

9 maja, w czasie czwartkowego losowania, dwóch graczy zgarnęło główną wygraną w popularnej grze Lotto. Tym razem chodzi jednak nie o tzw. Dużego Lotka, Mini Lotto czy Ekstra Pensję. Polacy często decydują się wziąć udział właśnie w tych losowaniach, wczorajsze losowanie pokazało jednak, że warto zdecydować się również na Kaskadę. Do obu zwycięzców trafi po 250 tys. zł, rzecz jasna po odliczeniu 10% podatku od wygranej.
 

Już się zaczęło. Rossmann wyprzedaje prawdziwe hity za grosze

Wiemy, gdzie kupiono losy

Czasem, choć nie można tego wyjaśnić, niektóre kolektury zdają się mieć większe szczęście niż inne. Właśnie dlatego gracze często pytają, gdzie zwycięzcy nabyli swoje kupony, które przyniosły im sporo gotówki. Tym razem jednak, mimo dwóch wygranych, tylko jedna kolektura sprzedała szczęśliwy los. Jak to możliwe?

Jeden z grających wstąpił do punktu LOTTO w Gnieźnie przy ulicy Gdańskiej 112-114, a drugi na www.lotto.pl — zdradził Totalizator Sportowy.

Co ważne, los kupiony za pośrednictwem oficjalnej strony Lotto daje dokładnie takie same możliwości, jak kupon papierowy. Dodatkowo jest to łatwy sposób, by wziąć udział w losowaniu, bez konieczności wychodzenia z domu, niezależnie od godziny.
 

Kaskada — zasady gry

Kupon umożliwiający wzięcie udziału w losowaniu w grze Kaskada kosztuje zaledwie 2 zł. Zadaniem gracza jest wytypowanie od 1 do 24 liczb, podzielonych na dwa zestawy, w każdym po 12 liczb. Do wygranej potrzebne jest trafienie 8 z nich, jednak by zgarnąć 250 tys. złotych trzeba trafić aż 12 liczb trafionych w jednym zestawie. Losowanie Kaskady odbywa się dwa razy dziennie: o godzinie 14 i 22 i za każdym razem oznacza szansę na wielkie pieniądze.

źródło: radio zet