Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Padły dwie główne wygrane Lotto. Tego samego dnia w jednym mieście
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 07.05.2024 11:12

Padły dwie główne wygrane Lotto. Tego samego dnia w jednym mieście

lotto
fot. East News

W niedzielę maszyna losująca Lotto wskazała pięć liczb, które skreśliły dwie osoby z Krakowa. Punkty, w których kupili swoje losy dzieli niecałe 5 kilometrów. Główną nagrodę trzeba jednak było podzielić na… trzy osoby.

Szczęśliwy Kraków. Padły dwie główne wygrane Lotto

Wyjątkowo szczęśliwe dla Krakowa okazało się niedzielne losowanie Mini Lotto. Maszyna wylosowała pięć liczb, które udało się zaznaczyć dwóm mieszkańcom stolicy Małopolski. Co ciekawe, punkty, w których kupili swoje losy, dzieli zaledwie 4,9 km. Jedna z kolektur znajduje się przy ul. Królewskiej 84, natomiast druga przy ul. Grzegórzeckiej 3. Szybkim marszem trasę tę można pokonać w ciągu pół godziny, rowerem natomiast powinno to zająć niewiele ponad kwadrans. Biorąc pod uwagę, że mowa o dwóch miejscach położonych we względnym centrum Krakowa, osobie, która chciałaby przejechać dzielącą je odległość samochodem, może zająć to tyle, że powinna się wyrobić akurat do następnego losowania. 

Tuż przed majówką trafił "szóstkę" w Lotto. Szczęśliwiec zgarnie fortunę

Trzecia wygrana

Krakusi nie okazali się jedynymi szczęśliwcami. Trzecia osoba, która zaznaczyła szczęśliwe liczby, zrobiła to za pośrednictwem internetu na stronie lotto.pl. Główna wygrana została zatem podzielona na trzy osoby, co oznacza, że każdy zwycięzca otrzyma 89 478 zł. Szczęśliwymi numerami podczas niedzielnego losowania okazały się: 14, 16, 20, 34 i 41. 

Mini Lotto

Główną wygraną zdobywa się poprzez wytypowanie 5 z 42 liczb. Można wybierać je samodzielnie lub całkowicie losowo w trybie ”chybił-trafił”. Koszt jednego zakładu to 1,5 zł. Jak podaje Super Express, krakowski rekord Mini Lotto padł w kwietniu tego roku. Jedna osoba  wygrała wówczas 407 942 zł.

 

Źródło: se.pl