Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Padła główna wygrana w Lotto Plus. Gracz zgarnie wielkie pieniądze
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 08.05.2024 13:03

Padła główna wygrana w Lotto Plus. Gracz zgarnie wielkie pieniądze

Lotto
Fot. materiały prasowe Totalizator Sportowy

Podczas ostatniego losowania Lotto Plus los uśmiechnął się do jednego z Polaków. Gracz wygrał na loterii pokaźną sumę, a Totalizator Sportowy poinformował, gdzie kupił swój szczęśliwy kupon. Ile dokładnie wpłynie na konto zwycięzcy? Przedstawiamy szczegóły. 

Zasady loterii Lotto i Lotto Plus

Totalizator Sportowy już od lat organizuje gry liczbowe, w których Polacy bardzo chętnie biorą udział. Wiele osób marzy o tym, by wygrać na loterii wielkie pieniądze, a dzięki Lotto mają taką możliwość. Jeden kupon kosztuje tylko 3 zł.

Zadaniem gracza jest wytypowanie 6 z 49 liczb i można to zrobić samodzielnie lub za pomocą metody na “chybił trafił”. Jeżeli dopłacimy złotówkę, weźmiemy udział w losowaniu “Lotto Plus”. 

Zobacz także: Limit wypłaty gotówki z bankomatów. Tej kwoty nie przekroczysz

Dodatkowe pieniądze z ZUS przed emeryturą. To prawie 1800 zł co miesiąc

Padła główna wgrana w Lotto Plus

We wtorek, 7 maja w losowaniu Lotto Plus padły następujące liczby: 3, 11, 12, 14, 20, 36. Dokładnie taka sama kombinacja znalazła się na kuponie jednego z graczy, a na jego konto trafi teraz aż milion złotych. Warto wspomnieć, że w przypadku tej gry kwota wygranej jest gwarantowana. 

Totalizator Sportowy poinformował, że gracz nabył swój szczęśliwy kupon w kolekturze Lotto przy ul. Kołłątaja 18d w Puławach, w województwie lubelskim. Jak się okazuje, jest to już czwarta główna wygrana w tej miejscowości

Dwie główne wygrane w tym samym mieście

Ostatnio szczęście uśmiechnęło się także do dwóch graczy, którzy wzięli udział w loterii w niedzielę, 5 kwietnia. Jak się okazuje, kupili swoje losy w kolekturach, które dzieli zaledwie 4,9 km różnicy. Szczęśliwcy zagrali w Mini Lotto i skreślili poprawnie pięć liczb na kuponie.

Podczas losowania padły następujące liczby: 14, 16, 20, 34 oraz 41. Tego dnia jeszcze jedna osoba poprawnie wytypowała pięć liczb. W związku z tym, główna wygrana zostanie podzielona na trzy. Na konto każdego zwycięzcy trafi teraz 89 479 złotych.