Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Wielka wygrana w Eurojackpot. Szczęśliwiec nie będzie musiał pracować do końca życia
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 03.01.2024 09:41

Wielka wygrana w Eurojackpot. Szczęśliwiec nie będzie musiał pracować do końca życia

Kupon Eurojackpot
Jakub Kaminski/East News

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, ale mimo to szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy, który zgarnął całkiem pokaźną sumę pieniędzy. Już na samym początku roku dołączył do grona polskich milionerów. 

Zasady losowania Eurojackpot

Losowanie Eurojackpot to gra liczbowa organizowana przez Totalizator Sportowy. Za jeden zakład trzeba zapłacić 12,50 złotych oraz wytypować 5 z 50 liczb, a także 2 z 12 liczb. Można zrobić to samodzielnie lub metodą na chybił trafił. Kupon Eurojackpot możemy nabyć w każdej kolekturze Lotto albo zagrać online. Warto pamiętać, że losowania odbywają się w każdy wtorek i piątek. 

Zobacz także: Zostało tylko kilka godzin. Dino oszalało, klienci ustawiają się w gigantycznych kolejkach

500 plus dla seniorów. Zaczęło się 1 stycznia, ogromne zmiany

Wyniki losowania Eurojackpot z 2 stycznia

We wtorek 2 stycznia odbyło się kolejne losowanie Eurojackpot, w którym padły następujące liczby: 19, 26, 36, 48, 49 oraz 10 i 11. Główną wygraną było 500 milionów złotych. Choć w Polsce nikt jej nie zgarnął, to jednemu z graczy udało się wygrać nagrodę drugiego stopnia, której kwota też jest zdumiewająca. 

Zobacz także: Koniec popularnego programu rządu PiS. Skończyły się pieniądze

Ogromna wygrana w Eurojackpot

We wtorek 2 stycznia padła w losowaniu Eurojackpot wygrana drugiego stopnia w wysokości 4 451 674,50 złotych. Jednak warto pamiętać o tym, że od wszystkich wygranych powyżej 2280 złotych pobierany jest 10-procentowy podatek. Jak informuje Totalizator Sportowy, pobiera się go podczas wypłaty pieniędzy i odprowadzany do urzędu skarbowego. W kolejnym losowaniu Eurojackpot jest do wygrania 500 milionów złotych.