Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Te produkty Biedronka rozdaje nawet za darmo. Zostało mało czasu
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 02.03.2024 13:34

Te produkty Biedronka rozdaje nawet za darmo. Zostało mało czasu

sklep Biedronka
East News/Marek Bazak, Zofia Bazak

Szukasz nowych okazji? Na klientów Biedronki czeka wyjątkowa promocja. Niektórych produktów nie kupimy po prostu ”tanio”. Lepiej: dostaniemy je za darmo! W ofercie różne rodzaje kapsułek do zmywania, ale także produkty spożywcze. Sprawdziliśmy, jak skorzystać z promocji. Niektóre dostępne są już tylko dzisiaj.

Nowa gazetka Biedronki. Wyjątkowa oferta dla klientów sieci

Biedronka słynie nie tylko z niskich cen, ale również z licznych promocji. Niektóre budzą zachwyt, inne rodzą dezorientację. Sieć jednak przyznała się do błędu w kwestii cenowego chaosu,  pozostaje nam więc cieszyć się pozytywnymi stronami promocji. A te aktualne są absolutnie wyjątkowe — w Biedronce dostaniemy bowiem szereg produktów nawet za darmo. Jak skorzystać z oferty?

Dzień Kobiet w Dino. Wystartowała wyjątkowa oferta

Nowa gazetka Biedronki. Szeroki wybór kapsułek do zmywania

Z nowej promocji na pewno ucieszą się wszyscy właściciele zmywarek. W Biedronce czeka na nich szeroki wybór produktów marki Finish w promocji 1+1 gratis. Oznacza to, że już od 2 marca przy zakupie jednego opakowania, drugie dostaniemy, nie płacąc za nie nawet złotówki. Klienci mają do wyboru kapsułki Finish Quantum, 24 szt., kapsułki Finish Ultimate, 20 szt., a także kapsułki Finish Ultimate Plus, 18 szt. Co więcej, rodzaje kapsułek można dowolnie mieszać, jednak limit dzienny wynosi 4 opakowania — a zatem 2 opakowania dostaniemy zupełnie za darmo.

Nowa gazetka Biedronki. Jeszcze więcej produktów w prezencie

W promocyjnej ofercie Biedronki znalazły się rzecz jasna również produkty spożywcze. Jeszcze tylko dzisiaj, 2 marca, odwiedzając jeden ze sklepów sieci, w promocji 3+3, gratis dostaniemy 3 kostki masła Ekstra Polskie Mlekovita, a także 3 kartony mleka Wypasione, 3,2%.

Skorzystanie z promocji umożliwia aplikacja sklepu i karta Moja Biedronka. Przypominamy, że tę ostatnią warto posiadać również ze względu na ”ukrytą funkcję”, która pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Niestety, bez karty lub aplikacji nie będziemy mogli skorzystać z tej oferty.

źródło: super biznes, biedronka_gazetki.promotheus.pl