Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zamieszanie z cenami w Biedronce. Sieć przyznała się do błędu
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 13.02.2024 20:18

Zamieszanie z cenami w Biedronce. Sieć przyznała się do błędu

Biedronka
Iberion

W ostatnim czasie Biedronka rozsyłała do swoich klientów niecodzienne wiadomości, które wywołały niemałe kontrowersje. W sieci sklepów powstało teraz spore zamieszanie związane z cenami, przez co gubią się nie tylko klienci, ale nawet sami pracownicy. 

Biedronka wzbudza ostatnio wiele kontrowersji

W ostatnim czasie Biedronka wysyłała do swoich klientów niecodzienne SMS-y. Sieć opisywała w nich promocje, które obowiązują w sklepach danego dnia, a także porównywała je z ofertą Lidla. 

Jakiś czas temu klienci skarżyli się także na umieszczanie cen w złych miejscach, co było dla wielu z nich uciążliwe podczas robienia zakupów. Liczne skargi kierowane do UOKiK sprawiły, że urząd zaczął bacznie się przyglądać nie tylko Biedronce, ale także innym dyskontom.

Duże zmiany w emeryturach. Jakie podwyżki dzięki waloryzacji?

Wielkie zamieszanie z cenami w Biedronce

Jak przypomina portal “Interia Biznes”, ostatnio klienci Biedronki skarżyli się na to, że sklep ukrywa ceny pojedynczych produktów, zakrywając je etykietami promocyjnymi. Jeśli klient chciał sprawdzić, ile dana rzecz kosztuje, to musiał szukać jej pod kartkami informującymi o promocji. Portal podkreśla, że było to dla konsumentów uciążliwe i niektórych z nich wprawiało w niemałe zakłopotanie.

Zobacz także: Rodzice masowo składają wnioski. Do wzięcia pieniądze na rok

Biedronka przyznaje się do błędu

Okazuje się, że ukryte ceny produktów to nie jedyny problem, który napotkali klienci podczas zakupów w Biedronce. Portal Wiadomości Handlowe przekazuje, że w jednej z warszawskich Biedronek widniało kilka cen dotyczących jednego produktu i wszystkie z nich były inne. 

Popularna sieć odpowiedziała portalowi i wytłumaczyła, że nie były to celowe działania, tylko zwykły błąd. Przekazano, że ceny zmieniały się tego dnia kilkukrotnie, a pracownicy zwyczajnie zapomnieli zdjąć stare ceny. 

Tagi: Biedronka