Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Pracownica Biedronki pokazała, co dzieje się przed otwarciem sklepu. Nagranie obiegło sieć
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 26.11.2023 08:36

Pracownica Biedronki pokazała, co dzieje się przed otwarciem sklepu. Nagranie obiegło sieć

biedronka-sklep-klienci
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

TikTok jest platformą służącą do publikowania krótkich filmików, nagrywanych na urządzeniach mobilnych. W Polsce cieszy się sporą popularnością – w ubiegłym roku korzystało z niego już 13 mln osób. Konto na TikToku ma również pracownica Biedronki, która w humorystyczny sposób przedstawia tematy związane z pracą w tej sieci.

To dzieje się przed otwarciem Biedronki. Nagranie obiegło sieć

Sieć Biedronka uważa się za niekwestionowanego lidera polskiego rynku spożywczego. W 1100 miejscowościach ma ponad 3 tys. sklepów. Większość z nich jest otwarta codziennie (poza niedzielami niehandlowymi i świętami) w godz. 5:00/6:00-23:00. W skali kraju jest też kilkanaście placówek czynnych całodobowo. Okazuje się, że w niektórych przypadkach pierwsi klienci pojawiają się przed wejściem do dyskontu jeszcze zanim ten oficjalnie rozpocznie pracę.

Taką sytuację widzimy na nagraniu opublikowanym przez pracownicę Biedronki na TikToku. Pyśka (pinczer66) pokazała, że o godz. 5:59 przed sklepem stoi kobieta i uderza ręką w drzwi, a pracownica tańczy w środku z kubkiem w ręku. Dzień po publikacji nagranie ma już ponad 600 tys. odtworzeń, a internauci nie tylko nie kryją rozbawienia, ale wskazują, że takie sytuacje zdarzają się dość często.

Zniżka na zakupy dla seniorów, skorzystały już miliony. Ten sklep warto odwiedzić

Oto wybrane komentarze internautów

Jeden z użytkowników TikToka potwierdza, że pierwsi klienci ustawiają się w kolejce do Biedronki już przed 6:00 rano, gdy mężczyzna wybiera się akurat na siłownię. Inna kobieta, pracująca w Biedronce czynnej już od 5:00, zwraca uwagę, że u nich ludzie czekają przed wejściem jeszcze wcześniej.

“To u mnie pod blokiem tak tez robią… kolejka jak by bułki o 6:01 miało by już nie być”; “Kiedyś mi klient wszedł minutę po otwarciu i pyta się dlaczego chleba, który jeszcze nie przyjechał z piekarni, nie ma na półce”; “ja widziałem kobietę codziennie która czekała 30 minut już przed otwarciem stała z wózkiem pod drzwiami”; “Tak to wygląda  a jak przed 6 zamiatam liście, to się pytają czy już mogą wejść, bo dziś promka 1+1 i nie zdążą kupić” – to wciąż tylko wybrane z dziesiątek komentarzy zamieszczonych pod filmem kobiety (pisownia oryginalna).

Te filmiki również podbiły sieć

Pracownica Biedronki chętnie dzieli się z internautami zabawnymi filmikami związanymi z popularnym dyskontem. Oto niektóre z nich: