Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Lidl szaleje, wyprzeda towary za grosze. Polacy tłumnie ruszą do sklepów
Wojciech Mulik
Wojciech Mulik 02.06.2024 17:34

Lidl szaleje, wyprzeda towary za grosze. Polacy tłumnie ruszą do sklepów

Lidl
fot. materiały redakcji

Nawet o połowę taniej. Sieć Lidl postanowiła przygotować dla klientów wyjątkową ofertę. Części kurczaka z polskich hodowli można zakupić aż o 52 proc. taniej! Typowa cena za ten produkt wynosi 10,49 zł. Termin na dokonanie zakupu upływa 5 czerwca, należy się więc spieszyć.

Lidl szaleje, wyprzeda towary za grosze. Zaledwie 4,99 zł

Od poniedziałku, 3 czerwca, do środy, 5 czerwca, Lidl kusi klientów wyjątkową ofertą – ćwiartki kurczaka z polskich hodowli o ponad połowę taniej! Cena promocyjna wynosi tylko 4,99 zł za kilogram. Promocja dostępna jest w wybranych sklepach w Polsce i obejmuje produkty „Rzeźnik Polski – Kurczak ćwiartki”.

Czy kasjer może nie wydać reszty? Warto to wiedzieć podczas zakupów w Biedronce i Lidlu W Lidlu już się zaczęło, sieć wyprzedaje towar za grosze. Czas tylko do soboty

Warunki promocji w Lidlu

Aby skorzystać z tej oferty, klienci muszą pobrać aplikację Lidl Plus i użyć specjalnego kuponu. Promocja jest ograniczona do trzech pakietów na osobę, aby więcej klientów mogło z niej skorzystać. Lidl przygotowuje się na wzmożony ruch klientów, otwierając dodatkowe kasy i zwiększając personel, aby zapewnić sprawną obsługę.

Produkt Polski - gwarancja jakości

Dodatkowo sieć gwarantuje, że sprzedawane przez nich kurczaki są polskim produktem, co przyczynia się do promowania ekologicznego podejścia, bez dalekiego transportu, zapewniając odpowiedni smak i świeżość.