Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Kupił zdrapkę za kilka złotych, wygrał fortunę. Niebywała kwota
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.11.2023 10:15

Kupił zdrapkę za kilka złotych, wygrał fortunę. Niebywała kwota

pieniądze, zdrapka
Pixabay/Materiały Prasowe

Pewien mieszkaniec Poznania kupił zdrapkę za kilka złotych i uśmiechnęło się do niego wielkie szczęście. Okazuje się, że mężczyzna wygrał ogromną sumę pieniędzy. Wiemy, gdzie dokładnie padła wygrana. 

Zdrapki Lotto

Zdrapki już od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością. Mimo że kosztują przeważnie tylko kilka złotych, to często można wygrać w nich fortunę. - Od 1999 roku, czyli już ponad 20 lat czeka dla Was bogata oferta Zdrapek, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. W ofercie mamy Zdrapki na każdą kieszeń i na każdą okazję, a ich ceny zaczynają się już od złotówki! W ponad 45 różnych Zdrapkach dostępnych jednocześnie w sprzedaży, czekają na Ciebie miliony do wygrania! - podkreśla Lotto 

Skarbówka będzie oddawała pieniądze. Do zwrotu nawet 2663,04 zł

Wysokie wygrane w Lotto

W ostatnim czasie padła także wielka wygrana w Lotto. Szczęśliwcem był jeden z mieszkańców Radzionkowa w województwie śląskim. Mężczyzna rozbił kumulację i wygrał aż 12 milionów złotych. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 9, 15, 25, 28, 38 i 44.

Jakiś czas temu poszczęściło się również graczowi z Międzychodu, który wygrał 36 tys. złotych w “Szczęśliwych liniach”, a tego samego dnia kolejny gracz z Obornik zgarnął 140 tys. złotych w “Extra liniach”.

Ogromna wygrana w zdrapce

Zdrapka “Różowy diament” oferuje: 3 główne wygrane po 200 tys. zł, 6 wygranych II stopnia po 7 tys. zł, 300 wygranych III stopnia po 400 zł oraz wygrane niższych stopni. 27 listopada pewien mieszkaniec Poznania kupił właśnie tę zdrapkę. Do mężczyzny uśmiechnęło się ogromne szczęście, bowiem okazało się, że wygrał w niej aż 200 tysięcy złotych. Wygrana padła w kolekturze Lotto przy ulicy Stanisława Matyi 2 w Galerii Avenida.