Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Kupił zdrapkę za 10 zł i zgarnął prawdziwą fortunę. Wielka wygrana w Lotto
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 06.07.2024 10:11

Kupił zdrapkę za 10 zł i zgarnął prawdziwą fortunę. Wielka wygrana w Lotto

Lotto
Fot. East News/Marek Bazak

Fantastyczna passa graczy Lotto w ostatnich miesiącach jest niesamowita! Gracze z całej Polski zgarniają jedną wielką wygraną za drugą. Ostatnio niesamowita suma trafiła do miłośnika zdrapek. Ile wynosiła wygrana?

Zdrapki Lotto i kupony na loterię

Totalizator Sportowy ma w swojej ofercie dziesiątki gier liczbowych dla swoich klientów. Polacy mogą wziąć udział w jednym z losowań, takim jak Lotto, Multi Multi czy Eurojackpot, albo zdecydować się na zakup tzw. zdrapki. I chociaż te drugie często kojarzone są z mniejszymi wygranymi, to właśnie do ”zdrapkowicza” trafiło ostatnio pół miliona złotych! To nie jedyna tak wysoka kwota, którą można zgarnąć kupując zdrapki. Które gry pobiły wszelkie rekordy?
 

14. emerytura nie dla wszystkich. Te osoby będą musiały oddać pieniądze

Gigantyczna wygrana w zdrapce Lotto

Tym razem wielkie pieniądze trafiły do gracza z Wielkopolski. Mieszkaniec Jarocina zdecydował się na zakup zdrapki Morze Pieniędzy w kolekturze przy ulicy Wrocławskiej 25. Los kosztował go tylko 10 zł, a pozwolił na zgarnięcie aż 500 000 złotych! Szczęśliwą liczbą okazało się 31.

Warto pamiętać, że — chociaż suma robi wrażenie — nie jest to największa kwota, jaką można wygrać w zdrapkach. Dotychczas największa wygrana padła w 2023 roku w Mrągowie w ramach Pełnego Portfela, a także w 2020 roku, w Wielkopolsce, w zdrapce Brylanty. Obaj gracze zainwestowali zaledwie 30 zł, a na ich konta bankowe trafiły 2 mln złotych!
 

Szczęśliwa passa graczy Lotto

Mieszkaniec Jarocina to nie jedyny Polak, który w ostatnim czasie znacznie się wzbogacił. W ciągu zaledwie kilku tygodni wielkie pieniądze trafiły również do gracza z Lubonia, który 25 czerwca zgarnął niemal 700 tys. zł w Eurojackpot, a kolejne pół miliona złotych kolektura wypłaciła mieszkańcowi Poznania w połowie miesiąca. Również koniec maja przyniósł powód do świętowania — gracz zdrapki ”$” trafił wygraną w wysokości 100 tys. zł.