Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > ING Bank Śląski ostrzega wszystkich klientów. "Najlepiej wypłać gotówkę"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.05.2024 12:53

ING Bank Śląski ostrzega wszystkich klientów. "Najlepiej wypłać gotówkę"

karta ING Bank Śląski, pieniądze
Fot. materiały własne

ING Bank Śląski wydał komunikat, który powinien dotrzeć do wszystkich klientów. Bank ostrzega, że w najbliższych godzinach dostęp do pieniędzy i części usług bankowości mobilnej będzie utrudniony, a nawet niemożliwy. - Najlepiej wypłać gotówkę - czytamy w aplikacji Moje ING.

ING Bank Śląski wydał komunikat dla klientów

Klienci ING Banku Śląskiego w najbliższy weekend (26.05-27.05) mogą doświadczyć nieprzyjemnej niespodzianki. Bank wydał specjalny komunikat. Trafił on nie tylko do użytkowników aplikacji Moje ING, ale do wszystkich klientów. Trzeba przygotować się na utrudnienia.

ZOBACZ: Poczta Polska wydała komunikat, klienci muszą wiedzieć. “Istotna jest kolejność”

Komunikat dla klientów ING Banku Śląskiego jest jednoznaczny. - W nocy z soboty na niedzielę, 25/26 maja, od 23:30 do 7:00 planujemy prace serwisowe - przekazał bank. Wyłączone zostaną funkcje, z których korzystają miliony Polaków.

Przez 20 lat pracowała za minimalną krajową. Trudno uwierzyć, jaką dostaje emeryturę

Długa lista utrudnień dla klientów ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski w komunikacie dotyczącym weekendowej przerwy technicznej ostrzega, że we wskazanym terminie nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów. Do tego niedostępne będzie również korzystanie z systemu bankowości internetowej Moje ING oraz wersji mobilnej na telefony komórkowe. To jednak dopiero początek listy planowanych utrudnień dla klientów tego banku.

ZOBACZ: Ważne zmiany w numerach PESEL. Zacznie się już od 1 czerwca

Wiadomość na temat prac serwisowych w ING Banku Śląskim to ważne informacje dla wielu osób. Utrudnienia, na jakie trzeba przygotować się w nocy z soboty (26.05) na niedzielę (27.05), są spore. Niemożliwe będzie skorzystanie z:

  • płatności BLIK,
  • przelewów ekspresowych,
  • płatności internetowych za pomocą Płać z ING,
  • płatności kartami w internecie 3DSecure,
  • automatycznego poboru opłat za przejazd autostradami,
  • specjalnego interfejsu PSD2.

ING Bank Śląski apeluje do klientów o wypłacenie gotówki

Dodatkowo ING Bank Śląski w komunikacie jasno podkreśla, że klienci nie będą mogli zamówić produktów w Moje ING oraz na stornie internetowej. Transakcje we wrzutniach mogą być podczas przerwy technicznej realizowane w trybie offline. Co więcej, bank wyjaśnia, że mogą występować problemy w realizacji transakcji kartami. W godzinach 23:30-7:00 nie będzie możliwe aktywowanie kart oraz zmiana limitów transakcyjnych. ING Bank Śląski w komunikacie wyjaśnia, jak przygotować się do tak dużych utrudnień.

Najlepiej wypłać gotówkę, zrób niezbędne przelewy i zakupy poza godzinami prac serwisowych. Jeśli musisz zastrzec kartę, zadzwoń na naszą infolinię - czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

ing-bank-slaski-prace-serwisowe.jpg
ING Bank Śląski planuje przerwę techniczną

Źródło: ing bank śląski