Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Gigantyczna wygrana w Lotto. Wiadomo, gdzie kupiono szczęśliwy los
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.03.2024 19:23

Gigantyczna wygrana w Lotto. Wiadomo, gdzie kupiono szczęśliwy los

Lotto
Fot. Materiały Prasowe Totalizator Sportowy

Ostatnio w losowaniu Lotto padła gigantyczna wygrana. Los uśmiechnął się do jednego z graczy, który zgarnął naprawdę pokaźną sumę. Wiadomo już, gdzie został nabyty szczęśliwy kupon. Przedstawiamy szczegóły.

Zasady losowania Lotto

Totalizator Sportowy już od wielu lat organizuje losowania Lotto, które cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Gracze chętnie biorą udział w grach liczbowych, mając nadzieję na to, że los się do nich uśmiechnie i zgarną pokaźną sumę. Warto przypomnieć, że jeden zakład Lotto kosztuje jedynie 3 zł. Na kuponie należy wytypować 6 z 49 liczb i można zrobić to samodzielnie lub za pomocą metody chybił trafił. Losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Zobacz także: Ile zapłacimy za zakupy na Wielkanoc? Są wyliczenia ekspertów

Dostaniesz nawet 822 zł. Komu przysługuje dodatek osłonowy?

Padła szóstka w Lotto. Gracz zgarnął potężną sumę

W sobotę 23 marca odbyło się kolejne już losowanie Lotto. Wylosowane liczby prezentowały się następująco: 2, 9, 12, 17, 26 oraz 30. Jeden z graczy miał ogromne szczęście i na jego kuponie znalazła się dokładnie taka sama kombinacja. Swoje liczby wytypował metodą “chybił trafił” i wygrał 18 939 913,40 złotych. Warto wspomnieć, że ostateczna kwota, która do niego trafi, będzie nieco niższa. Zostanie ona bowiem pomniejszona o 10-procentowy podatek, który pobierany jest od każdej wygranej powyżej 2280 złotych.

Wiadomo, gdzie gracz nabył szczęśliwy kupon

W poniedziałek 25 marca biuro prasowe Totalizatora Sportowego poinformowało, że szczęśliwy kupon został kupiony w punkcie Lotto przy ul. Jana Pawła II 9 w Kluczborku. Okazuje się, że była to już trzecia, a zarazem najwyższa szóstka trafiona w tym mieście.

Podczas ostatniego losowania szczęście dopisało także graczowi z Otwocka, który nabył swój los w kolekturze Lotto przy ul. Kupieckiej1/Staszica. Szczęśliwiec zgarnął milion złotych w Lotto Plus, typując samodzielnie następujące liczby: 2, 8, 29, 35, 38 i 43.