Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Gigantyczna wygrana w Lotto. Do szczęśliwca trafi ponad 18 mln zł
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 24.03.2024 13:51

Gigantyczna wygrana w Lotto. Do szczęśliwca trafi ponad 18 mln zł

pieniądze, kupony lotto
Fot. Pixabay/krzys16,_Alicja_

W ten weekend w Lotto padła kolejna wielka wygrana. Do osoby, która kupiła szczęśliwy los, trafi prawie 19 milionów złotych. O szczęściu może mówić również zwycięzca Lotto z Plusem. Dokąd trafią pieniądze? Sprawdzamy, które liczby okazały się kluczem do wygranej.

Trafili ”piątkę” w Lotto. To niesamowite

Wczorajsze, sobotnie losowanie Lotto było naprawdę niesamowite dla graczy. Chociaż mówi się, że ”zwycięzca może być jeden”, w tej grze szczęśliwców bywa ich znacznie więcej. Wczorajszy dzień to idealny przykład.

”Piątkę”, czyli aż 5 z 6 wylosowanych liczb, trafiły bowiem aż… 133 osoby! Każdy z nich — po odliczeniu podatku od wygranej — zgarnie aż 3834,40 zł. Ile z kolei wynosiła wygrana za ”szóstkę”? Kwota robi wrażenie.

W Action właśnie się zaczęło. Wyprzedają towar za grosze

Milioner poszukiwany

W ostatnim losowaniu Lotto szczęśliwymi liczbami okazały się być 2, 9, 12, 17, 26 i 30. Jednemu z graczy udało się skreślić je wszystkie i dzięki temu wygrał aż 18 939 913,40 zł.

Dokąd trafi wygrana? Tego jeszcze nie wiadomo. Nie wiemy także, w której kolekturze został zakupiony zwycięski los. Pozostaje mieć nadzieję, że szczęśliwiec wkrótce zgłosi się po nagrodę — okazuje się bowiem, że nie wszyscy ją odbierają. Czy wczorajsza kumulacja będzie jedną z tych ”straconych”?

Jeszcze jeden milion wygranej

Los uśmiechnął się wczoraj również do gracza, który postanowił zagrać w Lotto Z Plusem. Chociaż jego wygrana jest znacznie mniejsza od głównej, ma on powody do radości — wygrał aż milion złotych! W losowaniu 23 marca w padły liczby: 2, 8, 29, 35, 38 i 43. Taka ilość wygranych jednego dnia każe się zastanawiać, czy możliwe jest oszukanie systemu Lotto… i czy nam też kiedyś dopisze szczęście.

źródło: o2.pl