Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Finanse > Duże zniżki dla seniorów w znanym markecie. Wiemy, co trzeba zrobić
Irmina Jach
Irmina Jach 27.11.2023 17:24

Duże zniżki dla seniorów w znanym markecie. Wiemy, co trzeba zrobić

Carrefour
Marek BAZAK/East News

Carrefour przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla klientów, którzy mają za sobą 60. urodziny. W dwa konkretne dni tygodnia seniorzy będą mogli zrobić zakupy znacznie taniej niż pozostali klienci. To odpowiedź na wzrost cen, który jest szczególnie dotkliwy właśnie dla Polaków w tej grupie wiekowej. Jak wziąć udział w akcji sieci Carrefour?

Carrefour przygotował atrakcyjną ofertę dla seniorów

Carrefour za pośrednictwem swojej strony internetowej zachęca seniorów do robienia zakupów we wtorki i w czwartki. Pierwszym krokiem do skorzystania z oferty jest założenie Karty Seniora Carrefour. Można to zrobić stacjonarnie, w dowolnym supermarkecie lub hipermarkecie sieci Carrefour. Konieczne będzie wypełnienie stosownego formularza.

Kartę Seniora Carrefour można przenieść do aplikacji mobilnej, by stale mieć ją w zasięgu ręki. Wystarczy podać w aplikacji swój adres e-mail i numer karty. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest darmowe. 

Jeszcze więcej pieniędzy dla TVP. Nowy rząd Morawieckiego ma plan

Carrefour tańszy dla seniorów

Carrefour zapewnia, że klienci po 60. roku życia, którzy zrobią zakupy za minimum 50 zł we wtorek lub w czwartek, otrzymają zniżkę w wysokości do 10 proc. Wraz z rachunkiem w ich ręce trafi e-Kupon, który będzie można wykorzystać podczas kolejnej wizyty w sklepach sieci Carrefour zgodnych z logotypem widocznym na kuponie.

Kupon jest ważny tylko z kartą, do której został przypisany. Będzie aktywny aż do momentu zakończenia akcji lub do czasu wykorzystania go przez klienta. Na każdym kuponie widnieje konkretna data ważności.

Carrefour tańszy dla seniorów. Są zasady

Carrefour zastrzega, że z Karty Seniora Carrefour może korzystać wyłącznie jej posiadacz. Maksymalna wartość otrzymanego we wtorek i czwartek e-Kuponu to 30 zł. Oznacza to, że senior nie może jednokrotnie wydać więcej niż 300 zł. e-Kupon Carrefour można zrealizować codziennie, także w innym sklepie niż ten, który go wydał.

karta-seniora-ocpvjo.webp
www.carrefour.pl