Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Decathlon przygotował nowość dla Polaków. Pierwszy taki salon w Polsce
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 13.09.2023 10:36

Decathlon przygotował nowość dla Polaków. Pierwszy taki salon w Polsce

Logo Decathlonu
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Sieć sklepów sportowych Decathlon wkrótce otworzy w Polsce pierwszy sklep nowego typu. Czego mogą spodziewać się klienci?

Pierwszy taki sklep w Polsce

Decathlon posiada w Polsce ponad 60 sklepów, co oznacza, że na dobre zawitał w naszych miastach. Klienci doceniają francuskie przedsiębiorstwo za ogromny wybór produktów - oferuje odzież, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt sportowy dla niemal wszystkich dziedzin sportu. Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że francuska sieć sklepów wkrótce otworzy pierwszy w Polsce market Decathlon City.

Tytoniowy gigant zainwestuje kosmiczne pieniądze w Krakowie. „Polska zawsze odgrywała dla nas strategiczną rolę”

Podobne sklepy działają na innych rynkach, czas na Polskę

Jak podaje serwis, pierwsze sklepy Decathlon City zostały uruchomione już w 2017 r. i od kilku lat z powodzeniem działają m.in. we Francji i Hiszpanii. Francuskie przedsiębiorstwo chciało wyjść naprzeciw potrzebom klientów żyjących w centrach miast, dlatego markety Decathlon City najczęściej powstają przy ulicach handlowych. Wkrótce zostanie otwarty pierwszy takiego typu sklep w Polsce. Market będzie zlokalizowany w pobliżu stacji metra Politechnika w Warszawie.

1125 złotych bez konieczności składania wniosku. Załapie się wiele osób, pieniądze wkrótce trafią na konta.

Sklepy nie będą miały całego asortymentu

„Decathlon City jest częścią ekosystemu Decathlonu na całym świecie. To sklep o mniejszej powierzchni, ale położony w samym sercu społeczności i ludzi, ponieważ chcemy, aby sport był dostępny dla wielu na wyciągnięcie ręki” - wyjaśniła Marie-Lou Blais, dyrektorka ds. komunikacji w Decathlon Canada.

Tagi: Zakupy