Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Darmowe paliwo w Rzeszowie. Miasto było sparaliżowane
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 04.07.2023 15:56

Darmowe paliwo w Rzeszowie. Miasto było sparaliżowane

Mężczyzna tankujący samochód
Marek BAZAK/East News

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotę, 1 lipca, na jednej z rzeszowskich stacji paliw. Jak donosi serwis rzeszow-news.pl, tysiące kierowców ustawiło się w kolejce do stacji paliw “Watkem”, gdzie mogli tankować całkowicie za darmo. Jak się okazuje, cała akcja została zorganizowana i opłacona przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych influencerów w Polsce.

Tankowanie za darmo

Serwis donosi, że znany influencer i YouTuber “Budda” zorganizował nietypową akcję. Kierowcy mogli całkowicie za darmo tankować paliwo. Zainteresowanie było tak duże, że ruch w mieście został sparaliżowany. „7 km w jedną stronę korek, 4 km w boki” - relacjonował na Instagramie „Budda”. 

Butik na środku pustyni. Odwiedzają go tłumy

"Budda"

Kamil Labudda "Budda" to 24-letni internetowy twórca, który treści związane głownie z motoryzacją publikuje na YouTube. Jego kanał śledzi 1,29 mln subskrybentów, a opublikowane przez niego filmy mają ponad 197 mln wyświetleń.

Auto Świat podaje, że to właśnie „Budda” jest bohaterem głośnej historii sprzed ostatnich kilku dni. Przekazał do domu dziecka stalową skrzynkę wypełnioną słodyczami, w której znajdowało się ok. 100 tys. zł.

Wielka inwestycja Orlenu. Wchodzi na kolejny rynek.

Paliwo za 90 tys. zł

W sobotnie południe „Budda” zorganizował wielką akcję tankowania. Każdy chętny mógł zatankować swoje auto na koszt influencera. Serwis podaje, że limit rachunku wynosił 100 tys. zł, a twórca internetowy za paliwo zapłacił około 90 tys. zł.

Tagi: Paliwo