Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Fanka Taylor Swift z kocem na głowie. Miała powód, by zakrywać twarz
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 04.07.2023 11:14

Fanka Taylor Swift z kocem na głowie. Miała powód, by zakrywać twarz

Taylor Swift
East News

Fanka Taylor Swift przyszła na otwarcie sklepu z gadżetami swojej idolki z kocem na głowie. Okazało się, że musiała ukrywać swoją tożsamość, ponieważ okłamała pracodawcę, że jest chora.

Koc na głowie fanki Taylor Switf

Pod koniec czerwca w Cincinnati otworzono oficjalnie objazdowy sklep z gadżetami Taylor Swift. Uczyniono to kilka dni przed koncertami gwiazdy w mieście. W sklepie można znaleźć gry, napoje, parasolki, bluzy z podobizną wokalistki. 

Już przed oficjalnym otwarciem pojawiły się długie kolejki. Wśród oczekujących uwagę dziennikarki telewizji Local12 zwróciła kobieta, która miała na głowie koc, na który włożyła okulary przeciwsłoneczne. Zapytała ją zatem, skąd taki strój. 

fanka taylor swift.png

(Fot. WKRC-TV)

Okłamała pracodawcę, by przyjść na koncert

Jak przyznała fanka, musi zostać anonimowa, ponieważ powiedziała w pracy, że jest chora, aby dostać wolne. Planuje też być na koncercie razem ze swoją 11-letnią córką. Zdjęcie szybko stało się popularne także w Polsce. Fani Taylor mogli dostrzec w tym stroju nawiązanie do oficjalnego teledysku “Anti-hero”, w którym również pojawiają się postacie z kocach i okularach na głowie. 

Zwolnienie lekarskie z reguły wydawane jest, aby umożliwić pracownikami regenerację i powrót do pełnej sprawności. Pomysł może wydawać się absurdalny, choć gdyby wyszło na jaw, że kobieta oszukała swojego pracodawcę, mogłaby mieć poważne kłopoty.  Kobieta mogłaby nawet stracić pracę. 

Często osoby, które przebywają na fikcyjnym zwolnieniu lekarskim wpadają, ponieważ publikują, bądź przypadkiem znajdą się na zdjęciu wakacyjnym. Takie zdjęcia niejednokrotnie trafiają potem do pracodawcy.

Taylor Swift wystąpi w Polsce

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka, producentka muzyczna, autorka tekstów i aktorka. Swoja karierę muzyczną zaczęła jako artystka country, a następnie rozszerzyła swoje brzmienie na pop. Artystka zdobyła wiele nagród, tym 11 nagród Grammy. 

Gwiazda wystąpi także w Polsce. 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w widowiskiem koncertowym “The Eras Tour”. Koncert potrwa ponad 3 godziny i artystka wykonana na nim ponad 40 piosenek.