Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Biedronka wysyła SMS-y. Klienci mają tylko dwa dni
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 26.04.2024 10:12

Biedronka wysyła SMS-y. Klienci mają tylko dwa dni

biedronka
Fot. Unsplash/Piotr Pienkowski

Biedronka nie ustępuje w ”wojnie cenowej” z Lidlem. Klientom od kilku miesięcy wysyłane są wiadomości z aktualnymi okazjami. W piątek otrzymali oni informację o ofercie, która zakończy się już po dwóch dniach. Na co warto zwrócić uwagę przy następnych zakupach w Biedronce?

Biedronka rozsyła SMS-y z okazjami

Biedronka i Lidl kontynuują ”wojnę na niższe ceny”, nieustannie informując swoich klientów o kolejnych obniżkach. Pierwszy z dyskontów zdecydował się na wysyłanie co kilka dni krótkich SMS-ów swoim klientom, w których zachęca ich do kolejnych zakupów. Co portugalska sieć sklepów oferuje tym razem?

Legalny sposób, żeby nie płacić abonamentu RTV. Kontrolerzy będą bezradni

Wyjątkowa oferta w Biedronce, czas tylko do 27 kwietnia

Ostatnio SMS od Biedronki informował o ofercie, która była dostępna jedynie w środę i czwartek (24-25 kwietnia). Wszystko za sprawą ”kwietniowego festiwalu voucherów”.

Tylko 24-25 kwietnia zyskaj aż 10 zł rabatu i voucher 10 zł przy łącznych zakupach za minimum 199 zł z kartą Moja Biedronka. Limit: 1 rabat, 1 voucher z kartą MB. Szczegóły na stronie biedronka.pl – napisano w wiadomości SMS.

Jeśli ktoś nie wykorzystał okazji z środy i czwartku, nic straconego. Biedronka informuje o kolejnym dniu festiwalu, w którym można zyskać voucher o jeszcze większej wartości.

ZOBACZ TAKŻE: Kluczowy zasiłek pójdzie w górę. Zmiany już od sierpnia

Festiwal voucherów w Biedronce. Jak uzyskać rabat?

Od piątku do soboty (26-27.04) Biedronka oferuje swoim klientom kolejną okazję na zdobycie środków na zakupy. Przy zakupach za min. 249 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją otrzymamy 10 zł rabatu od razu, a dodatkowo przyznany zostanie nam voucher o wartości 15 zł.

Jak skorzystać z vouchera? Wystarczy zrobić zakupy za kwotę o 1 zł większą od jego wartości (w tym przypadku 16 zł). Warto pamiętać, że vouchery mogą się sumować z tymi otrzymanymi w poprzednich dniach akcji (22-23.04 lub 24-25.04).

Źródło: o2.pl, biedronka.pl