Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka szaleje po majówce. Klienci będą walić drzwiami i oknami
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 06.05.2024 12:21

Biedronka szaleje po majówce. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka zaskakuje ofertą po majówce. Klienci są zachwyceni gazetką promocyjną obowiązującą od poniedziałku 6 maja. Trzeba się spieszyć. Produkty znikają z półek w mgnieniu oka. Mowa o obniżkach aż o 59 proc.

Po majówce Biedronka szaleje z promocjami

Po długim weekendzie majowym sklepy wracają do normalnych godzin pracy. Biedronka zachęca klientów do zakupów nie tylko świeżym pieczywem, ale również ogromem promocji. Oferta obowiązuje od poniedziałku 6 maja.

W ramach promocji Biedronka sprzedaje uwielbiane przez klientów za dużo niższe pieniądze. Najnowsza gazetka promocyjna potwierdza wielkie obniżki. Już 6 maja rozpoczyna się promocja na banany. Tylko z aplikacją Moja Biedronka zapłacimy za owoce aż 59 proc. mniej. Zamiast 6,99 zł, przy kasie zobaczymy cenę 2,85 zł za kg. To nie wszystko.

Lidl oszalał, zacznie się już w poniedziałek. Wyprzedają towar za grosze

Co kupić na promocji w Biedronce?

Co jeszcze kupić można na promocji? Lista z gazetki Biedronki jest długa. Klienci chętnie skorzystają z obniżki wynoszące 56 proc. Na mleko UHT. Przy zakupie 6 kartonów i skorzystaniu z karty Moja Biedronka, cena wyniesie zaledwie 1,75 zł za sztukę.

ZOBACZ: Polacy oburzeni. Biedronka pod ostrzałem: “Rozmiar nie robi wrażenia”

Część promocji jest mocno ograniczona czasowo. Żeby kupić masło w promocji w Biedronce, trzeba się spieszyć, gdyż niższa cena obowiązuje tylko od poniedziałku 6 maja do środy 8 maja. Przy zakupie trzech kostek masła firmy Mleczna Dolina (200 g) zapłacimy aż 50 proc. mniej, a więc zaledwie 2,99 zł za sztukę.

Biedronka stawia na hity

Biedronka przygotowała również promocję na mięso. Od 6 do 8 maja klienci kupujący świeżą ćwiartkę kurczaka pakowaną próżniowo zamiast 10,49 zł zapłacą o 52 proc. mniej, czyli zaledwie 4,99 zł za kg. Bez dwóch zdań hitem w sklepach w całym kraju będzie również oferta na lody Grycan. Klienci Biedronki wychodząc ze sklepu z pudełkiem deserów lodowych (1100 ml), zapłacą 70 proc. mniej za drugi tańszy produkt.

ZOBACZ: Takie zniżki przysługują seniorom. Wiele osób nie ma o nich pojęcia

Co jeszcze warto kupić na promocji w Biedronce? W najnowszej gazetce uwagę przykuwa cena 6,49 zł za dwupak 2l Coca-Coli. Uwielbiana promocja “drugi 80 proc. taniej” na pieluchy i pieluchomajtki marki Dada Extra Care oraz o 41 proc. tańszy schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo marki Karina Mięs. W promocji zapłacimy za niego 9,99 zł, ale warunkiem jest skasowanie przy kasie aplikacji Biedronki.

Źródło: biznesinfo