Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Action idzie na całość. Termin mija we wtorek, klienci będą walić drzwiami i oknami
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 05.05.2024 09:57

Action idzie na całość. Termin mija we wtorek, klienci będą walić drzwiami i oknami

Action
Fot. materiały własne

Jeszcze tylko przez dwa dni klienci Action będą mogli skorzystać z wyjątkowych przecen. Do wtorku, 7 maja, wiele produktów kupimy w niższych cenach. W ofercie znajdziemy m.in. produkty do domu, ubrania, a także słodkie przekąski.

Takich przecen jeszcze nie było

Na co dzień i od święta Action słynie z niezwykle wszechstronnego asortymentu i niskich cen. Do 7 maja wiele produktów możemy kupić jeszcze taniej! Podczas wizyty w sklepie, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla swoich klientów Action przygotowało ofertę idealną na gorące dni. Warto skorzystać z okazji na grill na kółkach Big Jeff za 99,99 zł, lampę ogrodową Solar za 13,99 zł czy dmuchany basen (262 x 175 x 56 cm) w wyjątkowej cenie 65,95 zł!
 

Wyrzucasz paragony? Wielu nie ma pojęcia, jak duży błąd popełnia

Zadbaj o siebie z Action

Sklepy tej sieci warto odwiedzić także ze względu na produkty, które umilą nam wiosenny wypoczynek. W ofercie znajdziemy wodę samoopalającą oraz samoopalacz do twarzy The Beauty Dept, tylko 8,49 zł za sztukę, a także wodę perfumowaną Capace Exclusive, różne rodzaje, za jedyne 10,99 zł.

Klientów mogą skusić również słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów Fresh n’ Rebel za 74,99 zł. W sklepach Action znajdziemy je w dwóch wariantach – nausznych i dousznych — i różnych kolorach, a zatem do wyboru, do koloru!
 

Odmień swój dom na wiosnę

Maj to dobra okazja do wypoczynku, ale również wiosennych porządków. A jak wiadomo, w Action okazje gonią okazje. Jeszcze tylko do wtorku zgarniemy poduszkę bambusową, 40x60cm, za jedyne 29,99 zł, a także stolik przystawny Studio Home, tylko 29,95 zł.

Na gorące dni przyda nam się także moskitiera, 130x150 cm, w szokująco niskiej cenie: 3,49 zł i dzbanek do napojów za 13,95 zł. Wieczorami wnętrze domu pomogą nam odmienić także świece zapachowe Air Wick, różne rodzaje do wyboru, już za 7,98 zł. Pamiętajmy jednak, że czas ucieka. Na zakupy do Action warto wybrać się jak najszybciej!

źródło: action.com