Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już niedługo. Biedronka zwariowała, klienci tłumnie ruszą do sklepów
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 19.06.2024 16:06

Zacznie się już niedługo. Biedronka zwariowała, klienci tłumnie ruszą do sklepów

Biedronka
Fot. redakcja serwisu

Druga połowa czerwca to doskonały moment na zakupy w Biedronce. Na klientów dyskontu czekają nie tylko wyjątkowe przeceny, ale również prawdziwa gratka na Dzień Ojca. Z tej okazji w Biedronce znajdziemy szeroki wybór prezentów i słodkości.

Jeszcze tylko do soboty

W tym tygodniu — i nie tylko — wszystkim Tatom życzymy wszystkiego najlepszego. Z okazji ich święta, Biedronka Home oferuje swoim klientom wiele praktycznych prezentów. Tylko od czwartku do niedzieli, w sklepie internetowym kupimy przenośne głośniki z funkcją bluetooth, Extralink Smart Life Smart Projector ESP-Mini taniej o niemal 50%, a także telewizory — teraz z 30-procentowym rabatem! Tylko teraz w Biedronce odbierzemy również smartwatch za jedyne 10 zł, przy zakupach za minimum 200 zł! W sklepach tej sieci znajdziemy również wiele innych “okazji na wyjątkowe okazje”.
 

Ważny komunikat banku PKO. Część klientów odzyska pieniądze

Dzień Ojca w Biedronce

Dla każdego Taty, w którym drzemie dusza majsterkowicza, Biedronka przygotowała również szeroki wybór narzędzi i akcesoriów, w super cenach. Tylko do 30 czerwca skorzystamy z wyjątkowej oferty na narzędzia Niteo, jak chociażby narzędzia z antypoślizgową rękojeścią za jedyne 11,99 zł albo klucz nasadowy w zestawie z aż 18 nasadkami, za który zapłacimy tylko 79,90 zł! Wśród okazji dla majsterkowiczów  znajdziemy również skrzynię na narzędzia Keter z 5-letnią gwarancją za 119 zł oraz myjkę ciśnieniową Niteo, 1800 W,  tańszą o ponad 30%, za jedyne 319 zł. To również idealny moment na zakup narzędzi elektronicznych, przecenionych aż 40%!
 

Słodkie świętowanie z Biedronką!

Nie zapominajmy, że koniec czerwca to nie tylko czas świętowania z okazji Dnia Ojca, ale również zakończenia roku szkolnego. Wszystkim z tej okazji należy się coś pysznego. Właśnie dlatego jeszcze tylko do soboty, 22 czerwca, w Biedronce kupimy wiele słodyczy w jeszcze niższych cenach, np. Ptasie Mleczko za jedyne 10,95 zł za opakowanie przy zakupie dwóch albo czekoladki Merci za 12,99 zł! Wielu klientów z pewnością skuszą również produkty marki Lindt — teraz drugi produkt przy zakupach z kartą Moja Biedronka otrzymamy gratis!

Również do soboty skorzystamy z wyjątkowej, bo aż 80-procentowej obniżki na lody familijne Marletto. Przy zakupie dwóch sztuk, za tańszy produkt zapłacimy tylko 20%! Natomiast lody Marletto na patyku kupimy w ramach akcji 2+2 gratis.