Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Ukryta funkcja karty Moja Biedronka. Dzięki niej można sporo zyskać
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.06.2024 08:44

Ukryta funkcja karty Moja Biedronka. Dzięki niej można sporo zyskać

karta Moja Biedronka, portfel
Fot. materiały własne

Z karty Moja Biedronka korzysta całe mnóstwo osób. Jak się jednak okazuje, wciąż wiele z nich nie ma pojęcia o istnieniu jednej z funkcji. Warto zacząć z niej korzystać, bo można naprawdę sporo zyskać Przedstawiamy szczegóły.

Wielu Polaków korzysta z karty Moja Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Klienci mogą korzystać z karty Moja Biedronka, która jest dostępna zarówno w formie plastikowej karty, jak i w aplikacji mobilnej. W naszym kraju używa jej ponad 17 milionów Polaków.

Aplikacja mobilna oferuje wiele atrakcyjnych usług, które klienci doskonale znają. To na przykład kultowy już “shakeomat”, dzięki któremu codziennie mamy dostęp do spersonalizowanych obniżek. Jak się okazuje, jest jedna funkcja karty, o której mało kto wie.

Lotto wydało ważny komunikat. Wypłaty nagród będą ograniczone

Ukryta funkcja karty Moja Biedronka

Dzięki aplikacji mobilnej nie musimy nosić ze sobą plastikowej wersji karty. Rozwiązanie jest bardzo wygodne, bowiem większość osób zwykle ma przy sobie swój telefon. Program lojalnościowy Biedronki umożliwia także dzielenie się rabatami. Klienci nie mają o tym pojęcia.

Włączenie tej ukrytej funkcji sprawi, że będziemy mogli dzielić się obniżkami z innymi użytkownikami. Możemy więc podzielić się ze znajomymi czy z rodziną i wspólnie korzystać z rozmaitych ofert popularnej sieci sklepów.

Zobacz także: Popularna sieć ogłasza upadłość. Polacy znają ją z Zalando

Co zrobić, by włączyć ukrytą funkcję?

Okazuje się, że włączenie tej funkcji jest banalnie proste i wystarczy tylko kilka kliknięć, by móc z niej skorzystać. Należy uruchomić aplikację Biedronki zainstalowaną na naszym smartfonie, a następnie kliknąć ikonkę trzech kropek, która znajduje się w prawym dolnym rogu.

Potem trzeba wybrać opcję “profil”, a następnie kliknąć w “Wspólne konto Moja Biedronka”. Tam konieczne będzie podanie numeru telefonu osoby, z którą chcemy dzielić się zniżkami. Trzeba pamiętać, że możemy wybrać tylko dwie osoby.