Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Węgiel tańszy o 200 zł za tonę. Trzeba się jednak spieszyć
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.11.2023 18:22

Węgiel tańszy o 200 zł za tonę. Trzeba się jednak spieszyć

Węgiel
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej przygotował dla klientów wyjątkową ofertę z okazji Black Weeks. Od 20 listopada do 8 grudnia 2023 roku sporo będzie można zaoszczędzić podczas zakupu węgla. Przedstawiamy szczegóły. 

Sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej

Sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej jest największym w Polsce kanałem dystrybucji węgla opałowego do ogrzewania domów i mieszkań. Klienci, którzy robią tam zakupy uzyskują gwarancję pochodzenia oraz wysokiej jakości polskiego węgla w atrakcyjnych cenach. 

Teraz, gdy robi się już coraz zimniej, należy zadbać o odpowiednie ogrzanie swojego domu. Ci, którzy robią to za pomocą węgla, z pewnością zainteresują się ofertą, którą przygotował sklep PGG.

Nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz pieniędzy. Koniecznie przygotuj gotówkę

Promocje w sklepie PGG

Sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej po raz pierwszy zdecydował się wziąć udział w akcji Black Weeks. Wszyscy klienci już od 13 listopada 2023 r. mogą nabyć węgiel po obniżonych cenach. Jednak okazuje się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowano na ten sezon grzewczy. Wkrótce zostanie uruchomiona kolejna bardzo atrakcyjna promocja, której nie można przegapić.

Kolejna wyjątkowa okazja w sklepie PGG

Promocja w sklepie PGG będzie trwała od 20 listopada do 8 grudnia 2023 roku. - Wkrótce z okazji Black Weeks uruchomiony zostanie w e-sklepie specjalny kod, którego wpisanie przy zakupie przez Internet obniży cenę węgla z PGG o kolejne 200 zł za każdą kupioną tonę. Sklep internetowy PGG po raz pierwszy w historii zdecydował się na udział w akcji Black Weeks - przekazał rzecznik PGG, Tomasz Głogowski, którego cytuje portal Se.pl.

Tagi: węgiel Ceny