Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > W ten sposób zrobisz tańsze zakupy w Rossmannie. Niewiele osób wie o "ukrytej" funkcji
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 15.11.2023 14:35

W ten sposób zrobisz tańsze zakupy w Rossmannie. Niewiele osób wie o "ukrytej" funkcji

Sklep Rossmann
BiznesInfo

Choć najnowsze dane GUS dotyczące inflacji wskazują, że jest ona najniższa od dwóch lat, bo w październiku 2023 r. wyniosła 6,6 proc., to ceny w sklepach nadal są bardzo wysokie. Nic więc dziwnego, że Polacy szukają różnych sposobów na zmniejszenie swoich wydatków, np. poprzez korzystanie z różnych promocji. Jak podaje serwis o2.pl, od dłuższego czasu w sklepach sieci Rossmann dostępne jest rozwiązanie, które pozwala sporo zaoszczędzić, a nadal korzysta z niego niewiele osób.

Rossmann jest liderem na rynku drogerii w Polsce

Bez wątpienia sklepy sieci Rossmann należą do najpopularniejszych drogerii kosmetycznych w kraju. Sieć regularnie wprowadza ciekawe promocje, które przyciągają stałych i nowych klientów.

Rossmann stara się również dotrzeć do młodego pokolenia. Konto sieci na TikToku obserwuje niemal 400 tys. użytkowników, którzy doceniają poczucie humoru oraz atrakcyjne prezentowanie nowości i promocji.

Serwis o2.pl podaje, że od dłuższego czasu klienci Rossmanna mogą skorzystać z rozwiązania, które pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Niestety, nadal niewiele osób z niego korzysta.

Najnowsze dane GUS o inflacji. Eksperci prognozują wzrost jeszcze w tym roku

Rabat 5 proc. na całe zakupy. Jak skorzystać?

O co konkretnie chodzi? Jak podaje serwis, żeby skorzystać skorzystać z promocji, a tym samym zapłacić mniej za zakupy, konieczne jest posiadanie aplikacji mobilnej Rossmann GO. Pozwala ona na wykonanie zakupów z rabatem 5 proc.

Rossmann przypomina, że najpierw trzeba uruchomić aplikację Rossmann GO i kliknąć przycisk "Rossmann GO. Samoobsługowe zakupy”. Kolejnym krokiem jest udostępnienie lokalizacji lub zeskanowanie kodu QR znajdującego się w sklepie. W dalszej kolejności można przystąpić do skanowania zakupów, za które należy zapłacić w aplikacji Rossmann.

Najważniejsze zasady akcji. O tym należy wiedzieć

Sieć wprowadziła jednak wiele zasad dotyczących tej akcji promocyjnej. Klienci, którzy chcieliby uzyskać rabat w wysokości 5 proc. na zakupy muszą pamiętać m.in. o tym, że rabat obowiązuje tylko przy robieniu samoobsługowych zakupów w aplikacji Rossmann GO w drogerii stacjonarnej, nie jest udzielany na przedmioty służące do karmienia niemowląt i alkohol oraz nie obowiązuje w przypadku płatności przy kasie. Jednak jak informuje sieć, 5 proc. rabat łączy się z innymi promocjami i udzielany jest niezależnie od kwoty oraz ilości produktów. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zachęcić naszych czytelników do korzystania z promocji.