Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Rossmann pilnie apeluje do klientów. Jeśli kupiłeś ten produkt, natychmiast go zwróć
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 29.06.2023 08:21

Rossmann pilnie apeluje do klientów. Jeśli kupiłeś ten produkt, natychmiast go zwróć

rossmann
Biznesinfo

Kilka dni temu Rossmann poinformował, że z półek drogerii w całej Polsce wycofano lemoniadę porzeczkową marki Ogródek Dziadunia. Sieć apeluje do klientów, którzy zakupili produkt z konkretnej partii, o jego zwrot do dowolnej drogerii Rossmann.

Ważny komunikat dla klientów

Informujemy, że produkt lemoniada porzeczkowa marki Ogródek Dziadunia o numerze partii 04.2024 L.03.28.A został wycofany ze sprzedaży, w tym od klientów indywidualnych z powodu podejrzenia wystąpienia odłamków szkła w wyżej wymienionej partii – przekazała sieć Rossmann w oficjalnym komunikacie (cyt. RMF FM). Numer EAN wycofywanej partii jest następujący: 5907631203532.

Zrzut ekranu 2023-06-29 o 07.44.49.png

Kradzież metodą „na kolec”. Uważaj, zwykle złodzieje zaczynają już pod bankomatem.

Zwróć produkt do dowolnej drogerii Rossmann

Klienci, którzy nabyli lemoniadę porzeczkową wspomnianej marki i o konkretnych numerach, są proszeni o jej zwrot do siedziby firmy Ogródek Dziadunia (ul. Traugutta 27, 42-110 Wąsosz Dolny) lub do drogerii Rossmann SDP na terenie całej Polski. Nie trzeba okazywać paragonu.

Biedronka musi zapłacić gigantyczną karę. Sieć przez lata naruszała prawa konsumentów.

To nie jedyny towar, który ostatnio zniknął z półek Rossmanna

Przypomnijmy: w maju sieć informowała o wycofaniu z obrotu partii jednego z popularnych produktów spożywczych. Były to solone wafle kukurydziane Good Food (EAN: 5900125005643, o numerze partii i terminie przydatności do spożycia: 2023-12-16). Wafle sprzedawane są w opakowaniach po 35 g. Powodem tej decyzji było nieintencjonalne zanieczyszczenie pestycydem surowca kukurydzianego i częściowe jego użycie w gotowym produkcie.