Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Minister Zdrowia

Minister Zdrowia

Służba zdrowia do reformy
10.09.2020 02:00 PiS szykuje wielką reformę służby zdrowia. Partia wzięła na celownik blisko 250 szpitali

Służba zdrowia przejdzie kolejne zmiany. Sprawę nagłaśnia "Dziennik Gazeta Prawna". Redaktorzy czerpiąc ze zbliżonych do obozu władzy źródeł wskazują, że cały plan reformy PiS-u powinniśmy poznać na przełomie września i października w momencie ogłoszenia rekonstrukcji rządu. Są już jednak pewne przecieki.

NFZ nie ma funduszy?
28.07.2020 02:00 W kasie NFZ już teraz brakuje miliarda złotych. Do końca roku dług może wzrosnąć aż 8 razy

NFZ ma wyłom w budżecie na 8 mld złotów? Takie wiadomości podała Gazeta Wyborcza. Dziennik wskazuje, że już teraz poszukiwane są oszczędności w leczeniu pacjentów. Ministerstwo Zdrowia zaprzecza jednak i twierdzi, że o żadne dziurze nie może być mowy. Jaka jest prawda? Szpitale podają coraz więcej niepokojących informacji.

Łukasz Szumowski maseczki na jesień
05.07.2020 02:00 Minister zdrowia wyjawił, co czeka nas jesienią. Pilnowanie dystansu i noszenie maseczek to nie wszystko

Łukasz Szumowski zapowiedział, że jesienią czeka nas kolejny wzrost zachorowań. Można spodziewać się większego obostrzenia szpitali, nie tylko ze względu na COVID-19, ale także z powodu zachorowań na "zwykłą" grypę. Minister zdrowia uspokaja, ale też apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku.