Szumowski majątek oficjalne oświadczenie
Kancelaria Premiera
Autor Konrad Karpiuk - 18 Sierpnia 2020

Szumowski raczej nie będzie przymierał głodem. Znamy jego majątek

Majątek Szumowskiego robi niemałe wrażenie. Były już minister zdrowia zawodowo jest lekarzem, więc na zarobki nie mógł narzekać. Media przyjrzały się jemu oświadczeniu majątkowym.

Tyle posiada Łukasz Szumowski, majątek polityka robi wrażenie

Majątek Szumowskiego został spisany w deklaracji, którą musi składać każdy parlamentarzysta. Jak jednak podaje Business Insider, w oświadczeniu nie wpisano domu i mieszkania, tak jakby były minister zdrowia żadnego nie posiadał. Posiada za to trzy inne, nieruchomości w postaci działek o powierzchni 0,12 ha, 129 mkw i 1292 mkw.

To jednak nie koniec, cennych rzeczy, jakie posiada Łukasz Szumowski, majątek polityka to także oszczędności w kwocie 30100 zł, a także trzech samochodów. Polityk PiS ma Toyotę Yaris z 2088 r., Toyotę Land Cruiser z 2005 r. i zabytkowego Mercedesa 220S z 1959 r. (dalekiego protoplastę dzisiejszej S-klasy).

Niemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogąNiemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Polak odnalazł wielki skarb sprzed tysięcy lat. Nie mógł się nadziwić temu, co zobaczył
2. Bezpośrednia opinia pójdzie w pięty Jackowi Kurskiemu? Byłemu szefowi z TVP puściły nerwy

Tyle zarobił Łukasz Szumowski, majątek wzrósł dzięki ministerialnej pensji

Łukasz Szumowski ma majątek nie tylko w formie samochodów. W składnikach mienia ruchomego o wartości powyżej 10 tys. zł były minister zdrowia wpisał zegarek marki Omega, oraz pióra świętej pamięci pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Jak pisze Business Insider, reszta oświadczenia jest nieczytelna.

W 2019 roku Łukasz Szumowski powiększył swój majątek o 180 899 zł. Nad ministrem zdrowia wisi także dług we frankach szwajcarskich, którego szczegóły są również nieczytelne w oświadczeniu.

Na Szumowskim nie koniec. Kolejna rezygnacja w rządzieNa Szumowskim nie koniec. Kolejna rezygnacja w rządzieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
  2. Pilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważna
  3. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni
  4. Jest miejsce, gdzie zatankujesz znacznie taniej. Paragony mówią same za siebie
  5. Polacy jeżdżą tam wyjątkowo tłumnie każdego roku. Właśnie padł rekord zakażeń
  6. Koszyki w Lidlu mają nieznaną niemal nikomu, ukrytą funkcję. Ma ogromne znaczenie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News