Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Oświadczenie Majątkowe

Oświadczenie Majątkowe

Donald Tusk oświadczenie majątkowe
27.04.2024 11:38 Oświadczenie majątkowe Donalda Tuska. Dostaje aż trzy emerytury

Oświadczenie majątkowe Donalda Tuska. Zarobki, dochód i stan posiadania premiera został opublikowany w ramach oświadczenia majątkowego za miniony 2023 r. na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Tusk ma blisko 1,5 mln zł oszczędności, żadnych nieruchomości, polisy na życie na ponad 400 tys. zł, pokaźną emeryturę i zegarek za ponad 10 tys. zł. Oto oświadczenie majątkowe Donalda Tuska.

Mariusz Kamiński
07.01.2024 18:14 Wiadomo, jakim majątkiem dysponuje Mariusz Kamiński. Można się mocno zdziwić

Temat majątku Mariusza Kamińskiego regularnie wzbudza kontrowersje, a oświadczenia majątkowe, które są dostępne na stronie internetowej Sejmu, poddawane są licznym analizom. Wielu Polaków zadaje sobie pytanie: co dzieje się z pieniędzmi byłego ministra spraw wewnętrznych? Czy naprawdę zarabia tak mało?

rząd
15.12.2023 17:22 Najbogatsi politycy w rządzie Donalda Tuska. Premier wcale nie jest numerem jeden

Nowy rząd wzbudza duże zainteresowanie opinii publicznej. Choć niektóre persony to dobrze znane nam już postacie sceny politycznej, tajemnicą dla wielu wciąż jest m.in. ich majątek. Na szczęście, każdy z nas ma wgląd w składane przez polityków oświadczenia majątkowe, a tam znaleźć można bardzo ciekawe informacje. Ci, którzy myśleli, że prym wśród milionerów wiedzie Donald Tusk, byli w błędzie. Szefa rządu na głowę bije jego własny współpracownik.

FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS KONSKIE KAMPANIA WYBORCZA PRZED DRUGA TURA WYBOROW PREZYDENCKICH N/Z BEATA SZYDLO PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PO ZORGANIZOWANEJ PRZEZ TVP DEBACIE W KTOREJ NIE WZIAL UDZIALU RAFAL TRZASKOWSKI SPOTKAL SIE NA RYNKU Z MIESZKANCAM
31.05.2021 02:00 Beata Szydło oficjalnie milionerką. Była premier zgromadziła spory majątek

Z najnowszego oświadczenia majątkowego Beaty Szydło wynika, że była polska premier jest milionerką. Majątek Beaty Szydło powiększył się, gdy ta zasiadła w Parlamencie Europejskim.Z tego artykułu dowiesz się:Jak wygląda najnowsze oświadczenie majątkowe Beaty SzydłoJak powiększył się majątek byłej premierJak Beata Szydło wypada na tle innych polityków

Obajtek pod lupą
12.03.2021 01:00 Obajtek prześwietlony przez "Newsweek". Prezes Orlenu ma dużo więcej nieruchomości

Z tego artykułu dowiesz się:Dlaczego Daniel Obajtek znalazł się w centrum zainteresowania opinii publicznejJakie są nowe ustalenia NewsweekaCo z oświadczeniem majątkowym prezesa Orlenu

Majątek Janusza Kowalskiego
16.12.2020 01:00 Proponował rozpad Zjednoczonej Prawicy. Ale na rządach PiS sam zbił niemałą fortunę

Z tego artykułu dowiesz się:Kim jest Janusz Kowalski,Jakiego majątku dorobił się w ciągu 5 lat,W jaki sposób polityk się wzbogacił.

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 06.10.2020. Ogrody Palacu Prezydenckiego. Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokonal zmian w skladzie Rady Ministrow. Z uwagi na zakazenie koronawirusem w uroczystosci nie wzial udzial
04.12.2020 01:00 Mamy nowe oświadczenie majątkowe Kaczyńskiego. 25 tys. zł więcej

Z tego artykułu dowiesz się:Kto jest zobowiązany do składania oświadczenia majątkowegoJakim majątkiem dysponował Jarosław Kaczyński w czerwcu 2020 r.Czy powiększył swój majątek do października 2020 r.Kiedy musi złożyć kolejne oświadczenie

Emerytura Krystyny Pawłowicz
17.07.2020 02:00 Wiemy jaką emeryturę dostaje Krystyna Pawłowicz. O takiej kwocie wielu emerytów może pomarzyć

Emerytury polityków od dawna rozgrzewają polskie społeczeństwo. Wielu zarzuca im, że przez lata niewiele robili, a teraz opływają w luksusy. Trzeba jednak brać pod uwagę ogromną odpowiedzialność, jaka spoczywa na ich barkach. Pensje polityków są gwarantem tego, że niełatwo będzie ich podkupić, by lobbować za jakąś sprawą - a to bardzo istotne zagadnienie w dojrzałych i demokratycznych społeczeństwach.

Majątek do zgarnięcia w TK
09.07.2020 02:00 Znamy majątki sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Niektóre oświadczenia mogą zaskoczyć

Oświadczenia majątkowe sędziów Trybunału Konstytucyjnego za rok 2019 zostały opublikowane. Niektóre mogą wprawić w osłupienie. Ile zarabia się w TK, a także jakie oszczędności udało się odłożyć czuwającym nad zgodnością ustaw z Konstytucją sędziom? Niektórzy z nich budowali luksusowe wille z basenami, inni kolekcjonowali samochody, a jeszcze inni rozkochiwali się w kolejnych książkach, zbierając kolekcję woluminów.

Ile zarabia Kaczyński
07.01.2020 01:00 Oświadczenie majątkowe prezesa PiS. Już wiemy, ile zarabia Kaczyński

Wielu Polaków zastanawiało się ile zarabia Jarosław Kaczyński. Choć oficjalnie jest jedynie szeregowym posłem, jednocześnie pełni funkcję prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość, która dzięki większości w Sejmie może niemal samodzielnie sprawować rządy.

biznes-info-640x433
22.09.2019 02:00 Oświadczenie majątkowe szefa NIK wywołało w Sejmie prawdziwą burzę. Opozycja chce dymisji

Z doniesień TVN24 wynika, że w kamienicy mieszczącej w swoich murach poensjonat na godziny zniknęły wszystkie tabliczki informujące o jego działalności. Przeznaczenie hotelu było proste, ludzie umawiali się w nim, żeby uprawiać seks. Opozycja mówi o "kompletnej degeneracji" władzy i zarzuca rządzącym brak moralności. Na Twitterze zawrzało. Powstał nawet nowy hasztag o nazwie #AferaBanasia, pod którym politycy wszelkich opcji opozycyjnych piszą na temat działalności i oświadczenia majątkowego Mariana Banasia.

biznes-info-640x433
18.07.2019 02:00 Oświadczenie majątkowe Marka Belki. Dwie emerytury, własna firma i rady nadzorcze

Każdy nowy europoseł musi złożyć swoje oświadczenie majątkowe. Obowiązek ten nie ominął też Marka Belki. A ma się czym pochwalić.