Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem
Flickr/Kancelaria Premiera
Autor Radosław Święcki - 28 Września 2020

Najpierw próbował powstrzymać epidemię, potem wyjechał na wakacje. Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem - poinformował dziennikarz Onetu Kamil Dziubka. Wśród zakażonych jest również kilku członków rodziny byłego ministra.

Łukasz Szumowski zakażony

O zakażeniu byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego koronawirusem poinformował dziennikarz Onetu Kamil Dziubka. Z informacji portalu wynika, że były szef resortu zdrowia nie został zakażony w trakcie wakacyjnego pobytu w Hiszpanii. Gdy wykonał testy, wyszły one negatywnie. Do zakażenia doszło w Polsce. Wśród zakażonych koronawirusem jest również kilku członków rodziny Szumowskiego.

Waloryzacja 2021. Resort podał konkretną kwotęWaloryzacja 2021. Resort podał konkretną kwotęCzytaj dalej

Przypomnijmy, że Szumowski stał na czele resortu zdrowia w okresie, gdy wybuchła pandemia koronawirusa w Polsce. 18 sierpnia br. złożył rezygnację ze stanowiska, tłumacząc to chęcią powrotu do zawodu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ukradli mu 120 tys. zł. Sposób był banalnie prosty
2. Lekarze byli przekonani, że wyleczyli 10-latka. Rodzice proszą o pomoc
3. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat

Łukasz Szumowski to kolejny w ostatnim czasie polityk u którego wykryto koronawirusa. W sobotę informowaliśmy o zakażeniu wiceministra obrony narodowej Wojciecha Skurkiewicza. Wcześniej na koronawirusa zachorowali m.in. wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, prezydencki minister Adam Kwiatkowski, a także senatorowie: Jan Filip Libicki, Artur Dunin, Ryszard Bober, a także posłowie Dariusz Klimczak i Andrzej Grzyb. Z wirusem zmagali się również minister środowiska Michał Woś i eurodeputowany Adam Jarubas.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o nowych 1306 zakażeniach koronawirusem. Od początku pandemii na koronawirusa zachorowało w Polsce 88 636 osób, zaś liczba zgonów wyniosła dotychczas 2 447.

Niemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusyNiemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Irytuje Was niedziela bez handlu? Prawie nikt nie wie, że w Biedronce można zrobić zakupy
  2. Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie
  3. ING podjęło bardzo ważną decyzję. Klienci mają powody do radości
  4. Sklepy chcą wycofać niezwykle popularny produkt. Finansowo wszyscy wyjdziemy na tym źle
  5. Dowodu już nie wyrobisz tylko przez internet. Powraca stanie w kolejce w urzędzie
  6. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świataArcheolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świataCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News