Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Jacek Kurski

Jacek Kurski

Jacek Kurski
08.03.2024 22:40 Ile zarobił Jacek Kurski w Banku Światowym? Kwoty są imponujące

Jak się okazuje, Jacek Kurski zakończył swoją przygodę z Bankiem Światowym 19 stycznia 2024 roku. Teraz Ministerstwo Finansów poinformowało Wirtualną Polskę, jakie zarobki otrzymywał Kurski na tym stanowisku. Kwoty wynagrodzeń są naprawdę imponujące.

Joanna i Jacek Kurscy
17.01.2024 22:37 Niebywałe, ile żona Kurskiego zarobiła w TVP. A to wszystko w niecały rok

Mimo że żona Jacka Kurskiego pracowała w TVP niecały rok, zdążyła zarobić tam olbrzymie pieniądze. Jak ustalił Onet, w zaledwie kilkanaście miesięcy zarobiła 1,5 miliona złotych. Joanna Kurska nie jest zresztą wyjątkiem wśród pracowników publicznych mediów za kadencji PiS.

Jacek Kurski
27.10.2023 14:29 Jacek Kurski straci posadę w Banku Światowym? Nie ma powodów do radości

Czy Jacek Kurski straci stanowisko w Banku Światowym? Business Insider podaje, że nie należy wykluczać takiego scenariusza, jednak żeby do tego doszło, opozycja musiałaby utworzyć rząd. Jak informuje serwis, demokratyczne ugrupowania są wysoce zdeterminowane, żeby “utrącić” byłego prezesa TVP.

Jacek Kurski EA (4)
07.12.2022 14:10 Jacek Kurski zaczął pracę w Banku Światowym. Zarobi dużo pieniędzy

Jacek Kurski rozpoczął pracę w Banku Światowym. W nowej pracy może liczyć na wysokie zarobki, które nie podlegają opodatkowaniu.

EN 01535815 1174
06.09.2022 09:02 Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Stanowisko obejmie Mateusz Matyszkowicz. Zaznaczono, że odwołanie nie oznacza negatywnej oceny dotychczasowej pracy.

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 27.08.2020 Prezentacja jesiennej ramowki TVP n/z: KURSKI JACEK
16.07.2021 02:00 Jacek Kurski potwierdził. TVP rusza z własną platformą cyfrową, będzie sprzedawać dekodery

Już za rok nastąpi zmiana odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, w związku z czym wielu Polaków stanie przed koniecznością wymiany telewizora bądź dekodera. Swoje dekodery zamierza zaoferować TVP. Szczegóły zdradza prezes Jacek Kurski. Z tego artykułu dowiesz się:W 2022 roku zmieni się standard odbioru naziemnej telewizji cyfrowejTVP chce sprzedawać hybrydowe dekoderyCo ma być atutem TVP

Flickr, European Parliament
30.06.2021 02:00 Majątek Jacka Kurskiego. Prezes TVP prześwietlony przez dziennikarzy

Dziennikarze Wirtualnej Polski zebrali i wycenili nieruchomości należące do Jacka Kurskiego. Wszystkie warte są ponad 4 mln złotych.

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 29.09.2020. Siedziba Telewizji Polskiej
15.03.2021 01:00 TVP z kolejnymi olbrzymimi dotacjami. Wyemitowano specjalne obligacje

Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy TVP otrzyma obligacjeW jaki sposób PiS ominął dyskusję z prezydentem na temat rekompensaty dla TVPIle pieniędzy TVP otrzymało w 2020 r.

TVP Kobieta już nadaje
09.03.2021 01:00 TVP już nadaje swój nowy kanał dedykowany kobietom. Koszty liczone w milionach

Z tego artykułu dowiesz się:Dlaczego ramówka TVP Kobieta nie spotkała się z pozytywnym odbioremJaki jest profil nowego kanału TVPIle pieniędzy pochłonie nowa stacja

Jacek Kurski obłowił się w TVP. Opozycja podliczyła.
27.02.2021 01:00 Jacek Kurski zarobił w TVP prawie 3 mln zł. Wszystko podliczyła opozycja

Z tego artykułu dowiesz się:Ile pieniędzy zarobił Jacek Kurski jako prezes TVPIle wynosiło jego wynagrodzenie w poszczególnych latachZ czego zasłynął Jacek Kurski jako prezes TVP

Jacek Kurski TVP Polsat
18.01.2021 01:00 Prezes TVP ostro krytykuje Polsat. Jacek Kurski doczekał się riposty

TVP na wojennej ścieżce z telewizją Polsat. Ostra wypowiedź prezesa Jacka Kurskiego nie przeszła bowiem bez echa. Stojący na czele upolitycznionych mediów publicznych Kurski skrytykował telewizję Polsat News. Jak stwierdził Jacek Kurski, niektórzy politycy Zjednoczonej Prawicy w telewizji Zygmunta Solorza-Żaka mają być "wściekle zwalczani".Kontrowersyjne słowa Jacka Kurskiego ujrzały światło dzienne za sprawą tygodnika "Sieci" należącego do braci Karnowskich - chyba najbardziej propisowskiego duetu dziennikarskiego w kraju. Jacek Kurski w najnowszym numerze periodyka otrzymał trochę miejsca w postaci wywiadu przeprowadzonego z nim na jego pięciolecie prezesury w TVP.Michał Karnowski, który rozmawiał z Kurskim zahaczył o temat "dziennikarstwa centrystycznego". Stwierdził, że takie uprawiane jest w Polsat News. Kurski natychmiast pospieszył z kontrowersyjną odpowiedzią, w którą musiał wtrącić także przytyk do stacji TVN. Zdaniem prezesa TVP, tak długo jak media pozostają pod władzą PiS, możliwy jest "element umiarkowania". - Po pierwsze, Polsat News uprawia dziennikarstwo centrystyczne wobec jednego tylko ośrodka w obrębie Zjednoczonej Prawicy. Pozostali, w tym premier Jarosław Kaczyński, są tam wściekle zwalczani. Po drugie, nawet ten niewielki element pewnego umiarkowania jest możliwy tylko tak długo, jak istnieje obecny kształt TVP i jak długo rządzi Zjednoczona Prawica. Dzień po politycznej zmianie cały ten nowy, i tak niewielki, zaciąg Polsatu zostanie pognany, wróci stare i znowu nie odróżnimy Polsat News od TVN 24 - stwierdził Kurski.

Ile zarabia Jacek Kurski
28.09.2020 02:00 Ile zarabia Jacek Kurski? "Poprosiłem o najniższe możliwe wynagrodzenie, proponowano mi wyższe".

Jacek Kurski ponownie zasiadł na fotelu prezesa TVP. Na jakie wynagrodzenie może liczyć? Zaskakujące zarobki prezesa Jacka Kurskiego. Sam twierdzi, że oszczędza na swojej wypłacie, dzięki czemu telewizja "dobrze wykorzystuje rządowe pieniądze". Sprawdzamy szczegóły.

Auto dla TVP Kurskiego
31.07.2020 02:00 30 luksusowych samochodów dla TVP. Jedno auto może kosztować ok. 120 tys. zł

Auto pomalowane metalizowanym lakierem w kolorze niebieskim, automatyczna klimatyzacja, silnik o mocy co najmniej 150 KM - takie wymagania musi spełnić dostawca 30 luksusowych limuzyn dla Telewizji Polskiej. Budżet? 4 miliony złotych, czyli ponad 120 tysięcy za samochód. Oto najnowszy przetarg jaki został ogłoszony przez TVP - informuje Gazeta Wyborcza.