Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Takiej akcji w Biedronce jeszcze nie było. Można wygrać 7,5 tys. zł, ale są warunki
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 31.01.2024 14:20

Takiej akcji w Biedronce jeszcze nie było. Można wygrać 7,5 tys. zł, ale są warunki

Sklep Biedronka
Iberion

W Biedronce ruszyła nowa akcja z dość zaskakującymi nagrodami. Szczęśliwcy mogą bowiem liczyć na niebagatelną sumę pieniędzy, wynoszącą aż 7,5 tysiąca złotych. Aby móc w ogóle kwalifikować się do otrzymania takich środków, trzeba jednak spełnić kilka ważnych warunków.

Konkurs w Biedronce

Nietypową formę gratyfikacji swoich klientów Biedronka wdrożyła przedostatniego dnia stycznia. Jak podaje serwis fakt.pl, chodzi o konkurs, którego laureaci z trzech pierwszych miejsc mogą liczyć na konkretne nagrody pieniężne.

Ten ze szczęśliwców, który zajmie najniższy stopień na podium, może liczyć na 2,5 tys. zł nagrody. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziano nieco większą sumę 5 tys. zł. Z kolei na 7,5 tys. zł może naturalnie liczyć zwycięzca konkursu - wszystkie nagrody zostaną rozdane w 500 zł bonach na zakupy.

W Lidlu właśnie się zaczęło. Niebywała oferta, klienci będą walić drzwiami i oknami

Warunki konkursu

Jak widać, nagrody jakie można zdobyć w konkursie Biedronki są kuszące. Co jednak trzeba zrobić, aby móc walczyć o wygranie tylu pieniędzy oferowanych przez największy polski dyskont?

Paradoksalnie, większość klientów będzie mocno zawiedzionych. Zasady konkursu dopuszczają studentów w wieku od 19 do 25 lat, którzy są aktywni w mediach społecznościowych oraz mówią po angielsku na poziomie min. B1.

Nie tylko pieniądze

Dodatkowo, oprócz pieniędzy w konkursie “Young Talents 4 Biedronka” można wygrać nie tylko pieniądze. Według cytowanych przez fakt.pl słów Dyrektorki ds. Komunikacji Wewnętrznej, Employer Brandingu oraz Programów Wsparcia Biedronki Agnieszki Sokołowskiej, uczestnicy konkursu mogą dostać szansę przełożenia swoich pomysłów na działanie dyskontu.

Po przeanalizowaniu zgłoszeń i rekrutacji, uczestnicy konkursu zjadą się do Warszawy na bootcamp, który odbędzie się tam wiosną. Praca ma odbywać się pod okiem doświadczonych mentorów w trzyosobowych grupach.

źródło: fakt.pl