BiznesINFO.pl

Pixinio

Świetne wieści dla osób korzystających z przeglądarki Huawei. Mogą korzystać z nowej platformy

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Świetne wiadomości dla osób korzystających z przeglądarki Huawei. We współpracy z popularnych agregatorem newsów SQUID News uruchomiono właśnie nowe kanały tematyczne, jak m.in. Video, Podcasty, Sport, Technologia i Nauka.

  • Huawei we współpracy z SQUID uruchamia nowe kanały tematyczne

  • Jakie kanały pojawią się w przeglądarce

Zacieśnia się współpraca Huawei ze SQUID

Huawei od dłuższego czasu rozwija współpracę z dostawcami treści i agregatorami newsów. W zeszłym roku jak przypomina serwis antyweb.pl, użytkownicy nowych urządzeń działających w oparciu o HMS (Huawei Mobile Services -  usługi mobile Huawei, będące alternatywą dla usług mobilnych Google, obejmujące aplikacje i usługi, które są standardowo uruchamiane na urządzeniach) uzyskali możność korzystania z usług popularnego agregatora newsów SQUID.

Serwis informacyjny SQUID jak przypominają w komunikacie prasowym przedstawiciele firmy jest dostępny w ponad 60 krajach na świecie, a użytkownicy sprzętów Huawei mają dostęp do newsów nie tylko z poziomu aplikacji mobilnej, ale także w Huawei Assistant oraz w instalowanej domyślnie przeglądarce internetowej.

SQUID informuje we wspomnianym komunikacie o rozszerzeniu oferty dostępnej na smartfonach Huawei.

- Dzięki rozszerzeniu współpracy z Huawei użytkownicy smartfonów z HMS zobaczą nowe kanały tematyczne, takie jak Video, Podcasty, Sport, Technologia i Nauka oraz wiele innych. Te pojawią się w Przeglądarce Huawei – czytamy w komunikacie.

SQUID podkreśla, że użytkownicy będą mogli być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z różnorodnych kategorii i będą mogli „zanurkować” w ocenia informacji.

Firma zwraca uwagę również, że dostarcza informacje z najlepszych lokalnych, regionalnych i międzynarodowych mediów ze wszystkich źródeł w czasie rzeczywistym.

- SQUID News dostarcza na przeglądarce Huawei interesujące i wartościowe informacje od wiodących publicystów z całego świata. Użytkownicy mogą teraz czytać bieżące wiadomości na każdy temat, ale również słuchać najnowszych podcastów, a także oglądać wiadomości video – podkreśla cytowany w komunikacie  Johan Othelius, założyciel i dyrektor generalny SQUID.

Jak podkreślali w wywiadzie dla serwisu Spidersweb.pl przedstawiciele SQUID Tomasz Lis (Country Manager Poland) i Paweł Kozak (Growth Manager) jednym z celów założycieli aplikacji było zwiększenie czytelnictwa wśród millenialsów. Firma podkreśla, że aplikacja spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami użytkowników w App Store, Google Play Store i Huawei AppGallery, a także bardzo dobrym odzewem w mediach na terenie krajów, w których została wprowadzona.

Tagi:

Huawei

Podobne artykuły

Polska i Świat

Kiedyś projektowali Ferrari, teraz wezmą się za polski samochód. Włosi podjęli współpracę z Izerą
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Orange zapowiedziało wyłączanie sieci 3G. Niektórzy klienci będą musieli wymienić telefony
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Stworzył biznes na poddaszu. Wpadł w kłopoty, ponieważ urząd o nim nie wiedział
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Gadu-Gadu wraca do walki o użytkowników. Polski komunikator zaskoczył szykowaną funkcją
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Ważny komunikat ZUS dla płatników składek. Od 27 marca konieczny nowy certyfikat
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Konfiskata auta nietrzeźwemu kierowcy. Nowe przepisy mają być nieco mniej restrykcyjne
Czytaj więcej >
Radosław Święcki

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]